Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

08.07.2020
Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Koç burcu erkeği aşk hayatı konusunda sıradan bir ilişkiyle yetinmez. Adeta imkansız bir rüyanın gerçekleşmesini ister. Rüyasını gerçek eden partneri bulduğunda ise varlığıyla kendini tamamen sevdiğine adar. Bencillik ve ben merkezci yönünün kapısını kapatır ve anahtarını bir daha açmamak için çöpe atar. Aradığını bulana kadar birden çok kadınlar birlikte olur. Ancak bulduğu zaman geçmişe bir sünger çekip tamamen sadık kalır. Tanıttığınız bile hayatında başka kadınlar varsa, bunu itiraf etmekten çekinmeyecek kadar dürüsttür.

Koç erkeği, gücü, karakteri ve enerjisi ile arzularını bir kadınla tatmin edemeyeceğini bilir ve her çiçekten bal almaktan çekinmez. Onun için bekarlık özgürlüğünün yoludur. Gerçekten aradığı ve istediklerini karşılaşacağına inanmadan kendini bırakmaz. Aranızda sorun yokken onu ayrılmakla korkutmakla yönlendirirsiniz.

İhtiyaç duyduğu onu kısıtlamamanız, güvenilir ve özgürlük veren bir ilişkidir. Bir kere kendisini güvende hissettiğinde bağlanacak, kendini size teslim edecektir. Fakat kendini kısıtlanmış hissetmemek için büyük bir oyun alanı ister. Koç burcu erkeğiyle uzun soluklu bir ilişkiyi dolu dolu yaşamak istiyorsanız, seçtiği yaşam biçimini benimsemeniz gerekir.

Onun için önemli olan şeylerde direnç gösterip onu değiştirmeye çalışmayın. Dürüst olduğu için sizi aldatmaz güvenebilirsiniz. Uzun bir ilişki yaşamak için, erkek arkadaşlarıyla vakit geçirmesi için izin vermeli, ona onun dilinden konuşmalısınız. Bunu başarmışsanız zaten onu yörüngenize almışsınız demektir.

Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı Nasıldır?

Onunla çıkmak nasıldır?

Gözünüz aydın yetişkin görünen bir erkek çocuğunuz oldu dersem yaşayabileceklerini abartmış olmam. Zaten yapısında içindeki çocuğu hiç büyütmeyen biridir. Bu açıdan her daim çocuk kalabilen yapısı vardır. Bu durumun artı yönleri sizi mutlu ederken eksi yönlerini tolere edebilecek güce sahipseniz mükemmel bir ikili olursunuz.

Macera perest yönleri ile içi içine sığmaz denen kişilerdendir. Sevgi arsızıdırlar. Fakat fazla ilgi ile boğulmak istemezler. Heyecanlı yapıları ile asla sıkıcı değillerdir. Fakat risk altında olan partneridir. Çünkü ona ayak uydurmak herkesin haddi değildir. Bu durum koç erkekleri için övünç kaynağı olsa da kendilerine uygun partner bulmaları açısından sorun oluşturabilir. Çabuk karar verseler de yanlış bir durum karşısında çabuk soğuyup ilişkisini bitirebilir. O neden koç erkeği ile birlikte olmak ateş üstünde yürümeye benzetilebilir.

Aşk hayatları için çalkantılı demek doğru bir ifade olur. Çünkü koç erkeği en küçük hatayı bile affetmeyen, bir anda tüm duygusunu ilgisini kaybeden ve bunun için bir sorun çıkarmaktan kaçınmayan bir yapıya sahiptir.

Bu nedenle onunla partner olacak kadının akıllı, bir o kadarda cüretkar, sabırlı, güçlü, meraklı, heyecanlı, enerjik ve dikkatli olması halinde koç erkeği ile harika bir uyum yakalar.

Özgürlüğüne düşkün koç erkeği kısıtlanmaya gelmez. Tepkisi de kırıcı ve büyük olur. Kıskançtır fakat kıskançlığı ile boğmaz. Hatta rahat ve çılgın bir çocuk gibi davranarak birlikte anın tadını çıkartabilirsiniz. Aşırı bağlanmaktan kaçınır o nedenle ölçülü davranışları olabilir.

Flört etmekte ustadır

Kendine olan güveni, kaliteye verdiği önem, yerinde duramayan yaramaz çocuk. Kalabalık içinde bile kendini göstermeyi zorlanmadan başarır. Coşkulu, neşeli ve cesur tavırları ile dikkatleri üzerine toplayan bir erkektir koç burcu. İlgisi ile başınızı döndürürken espirileri ile de güldürür. Yakınlığı, samimi ve içten gelir ve sizi kendi yörüngesine almayı başarmıştır.

Gösterişli şık kadınlar dikkatini çeker ve onlar için etkileyici olmanız liberosu açısından önemli bir etkendir. Sizinle uzaktan iletişime geçen koç erkeği avcı rolü ile savaşmaya ve kazanmaya hazırdır.

Koç burcu erkeğinin ilk burç oluşunun özgüveni ile sergilediği cesur tavırları, neşeli ve güçlü dürüşü ile sizi çabuk etkisi altına almayı başarır. Fakat koç burcuna güven olmaz, bu durum biraz sonra değişebilir. O yüzden siz kendinizi fazla kaptırmayın. Bir anda 180 derece dönüş yaparak sizi çekiminden çıkartabilir.

Koç burcu erkeğinin, bir anda ilgisiz ve umursamaz tavırları size kendi kendine gelin güvey mi oldum dedirtir. Şaşırmamak imkansız olsa da bu onun için çokta anormal bir durum değil. Bir andaki bu değişimin altındaki sebep, büyük ihtimal onun hızına yetişemeyip ilgisini kaybetmeniz olmuştur. Mars erkeği ile kolay başa çıkacağınızı sanıyorsanız aldanırsınız. Onun yaptıklarına ve yapacaklarına akıl ermez.

Bitmek bilmeyen bir enerjileri vardır

Koç burcu erkeklerinin durulmasını beklemeyin. Sürekli büyüyen ve bitmek bilmeyen enerjileri ile her daim hareketli ve heyecana sahiptir. Ona ayak uydurmak, birlikte hareket etmek, isteklerine botun eğmek zordur.

Bu kadar enerjik ve her daim yanan bir ateş gibi hareketli koç burcu erkeğinin, tahammül edemediği tek şey sakin mizaçlı, ağır kanlı olmaktır. Herkesin kendisi gibi olmasını ister. Bu yönüyle sabırsız, kendisini bile geride bırakmak isteyen bir erkektir. Ona ayak uydurmak birlikte hareket etme isteği içindeyseniz Koç burcu erkeğinin ilgisini sürekli sıcak tutmak zorundasınız.

Onun karşısında güçlü olmalısınız

Romantizme önem veren, spontane gelişen durumlara ayak uyduran, her daim bakımlı ve sürekli onunla ilgilenen bir kadın olmanız şart. Ayak uydurmakta zorlanmadıysanız ikinci bir şansınız var. Kafa yapısı düşünce tarzı sanki size uygun. Ama mış gibi davranmanız da bir yere kadar. Koç erkeği o’na ayak uyduramayan sizi geride bırakır.

Akıl oyunu oynamaz

Aşık koç erkeği akıl oyunları oynamaz, entrikalardan hoşlanmaz düz ve nettir. Dürüst ve ilişkinizin nereye doğru gittiğini, şuan ne durumda olduğunu anlar hatta bilirsiniz. Aşıkken kolay sinirlenmeyen bir yapısı vardır ve agresif ve otoriter olduğu anlarda, gerçek ve coşkulu bir şekilde yaşanır. Genel olarak bir koç erkeği ile çıkmak heyecanlı fakat sorumluluklarınızı geçersiz kılar.

Güçlü partner ister

Genellikle ilişkiyi başlatıcı taraftır. En çok şikayet edilen yönü ise güçlü olmalarıdır. Aşık bir koç zayıf bir partner istemiyor. Lider ve hükmeden yönleri olsa da karşılarında güçlü bir kadın görmek ister.

Kolay ve sıradan olan bir ilişkiden çabuk sıkılırlar. O yüzden eşit şartlarda kendinden emin ne istediğini bilen bir partner ile uzun sürecek bir ilişkiye başlayabilir.
Koç erkeğinin bir çok arkadaşı vardır. Coşkulu ve enerjik yönleri ile arkadaş çevrelerinde sevilen ve istenen kişilerdir. Sosyal durumlarının bu kadar geniş olması aşık olacak birini bulamamalarından kaynaklanır. Kendilerine olan güvenleri ise dikkat çeken etkileyici çekiciliklerinin bir sonucudur.

Gözü karadır

Koç burcu, Zodyak’ın koruyucu etkisi altındadır. Bu güç ile sevdikleri tehlikedeyse kendilerini riske atmakta tereddüt etmezler. Gözü kara ifadesini koç erkeği için kullanmak yerinde olur. Cesur ve dürüst oluşları ile kendilerine hayran bırakırlar.

Kıskanç olabilir

Her şey iyi güzel olsa da, kendilerine ne kadar güvenseler de, kıskançlık damarlarının kabarması zor olmaz. Kısa bir süre sonra da bu yönlerini göstermekten çekinmez. Neden kıskandığını söylemekten, yüzleşmekten korkmazlar. Açık sözlü kendilerini ifade ederler.

Sabırsızdır

Tutkulu, risklerden korkmayan, mücadeleyi kabul etmeye istekli. Bu yönleri ile yapacakları seçimler umutsuzluğa ve kötü seçimlere sebep olabilir. O an için iyi bir fikir gibi görünüyordu diyerek pişmanlık duymak yerine yoluna devam eder.

Koç erkeği ile birlikte olacak kadın ancak bu yönleri göze alabilecek kadar sabırlı, analitik düşünen hassas ve ince ruhlu olması gerekir ki birbirlerini tolere etsinler.
Bu şekilde birbirlerini anlatan ve ona göre tolere etmeyi ve ona uyum sağlamayı göze alırsanız sadık, güvenilir, iyi bir eş, iyi bir ebeveyn olacaktır.

Ne kadar sadıktır?

Bu soruya net olarak seviyorsa sadıktır diyebiliriz. Açık sözlü oluşu, cesur davranışları hile yapmasını kolaylaştıran yönleri olsa da dezavantaja da dönüşebilir. Bunun harici herhangi bir hileye başvurarak partnerini kandırmaz bunun uğraşını da vermezler.

Koç burcu erkeğinin yanında Polyanna gibi olabilirseniz keyif almanız mümkün. Her an karşınıza farklı bir şekilde çıkabilir. Onunla kendinizi bir macera romanının içinde ya da başyapıt bir aksiyon filminin içinde bulabilirsiniz. Gördüğünüz her sahnede sizi şaşırtmaya ve hayretler içinde onun farklı bir yönünü izlemenizi sağlar.

Eh birde iyi yönünden bakın, bu şartlarda hayatınızdan hiç aksiyon, heyecan eksik olmaz ve sıkılacak zaman bulamazsınız.


Koç Burcu Erkeğine Nasıl Davranılmalı?

Oyun kurucu

Hayatı aslında tiye alarak yaşamak bu olsa gerek. Ben merkezci ve kafasına koyduğunu yapan, kazanmak için kaybedeceklerini umursamayan. O yüzden kazanmak koç erkeğine göre oldukça kolaydır. Kadınsı taktiklerden biri olan”Kaçan kovalanır” koç burcu erkeği için geçerli bir ifade değildir. Oyunu o kurar ve sizi dahil eder. Ya ona uyarsınız ya da oyundan çıkarılırsınız.

Madalyonun iki yüzü

Koç erkeği madalyonun iki farklı yüzü gibidir. Baktığınızda görmeniz zor değildir. Fakat bu ikinci yöne ayak uydurmanız zordur. Aydınlık yüzü neşeli, heyecanlı, eğlenceli harika biri. karanlık yönü de efendi köle ilişkisi gibi ona boyun eğen ama gücünüzü hissettiren biri olmalısınız.

Mars ilk erkeğinin ve o egosu ile yaşayan ben merkezci biri. Onu değiştirmeye çalışmak kendinizi aldatmak olur. Çünkü onun hangi yüzünü göreceğiniz sizin atacağımız adıma bağlı.

En kötü yanları inatçı olmaları ve ayak direterek dediğim dedik olmaları. Libidosundan dolayı aldatmaya meyilli olmaları, hatalarını kabul etmemeleri, diktatör gibi hükmetmeleri, aşırı meraklı ve önce ben diyen bencil biri olması, tahammülsüz ve sorumsuz olması, koç erkeğinin en kötü yanları içinde yer alır dersek abartmış olmayız. Koç burcu erkeği güveni çabuk yıkılır. Dürüst olun ve yalan söylemeyin.

Ona annelik etmeyin

Özgürlüğüne düşkün koç erkeği sizi bir tehdit gibi görmemeli. Sevdiğinin dert ortağı olmasını ister. İlişkide ilgiden çok dostluk arar. Nasihat verip, ona ne yapması gerektiğini söyleyen bir annesi var zaten. Sınırlarına müdahale etmeyin, özgürlüğüne saygı duyun. Bu şekilde davranmak size de kendi alanlarınızı oluşturmanıza imkan sağlar. Oda size gereken saygıyı duyacaktır.

Pohpohlanmayı Sever

Egosu kendinden önde giden burçlardan biridir. Onu yukarıya çeken ruhunu okşayan, kendini özel hissetteren sözler ve davranışlardan etkilenir. Özellikle zekasından beğendiğin yönlerini, ne kadar farklı ve size iyi geldiğini biraz abartılı şekilde ifade etmeniz kendini motive edip sizden güç almasına neden olacaktır.

Kuralları Kendi Belirler

Alfa erkeklere örnek güçlü ve öncü olmak isteyen yapıya sahip burçlardan biridir. Bunun yanı sıra düşünmeden ani hareketleri ile de bilinir. Bulunduğu ortamda başkalarının fikrini sormayı sevmediği gibi kendi kurallarının uyulmasına, liderlik etmeye ve işlerin kendi belirlediği şekilde gitmesine meyilli biridir. Ben merkezci bir yapıya sahiptir, gücün kendisinde olmasını ister. Kendi çalar kendi söyler, kendi oynar. İplerin onun elinde olduğunu hissetmesine izin vermek onu mutlu edecek ve kendini önemli hissetmesine sebep olacaktır.

3 Yaşındaki Çocuk Gibi Davranır

Koç burcu genel özellikleri içinde çocuksu ruh hali ön plandadır. Fakat bu durum erkekleri için daha belirgin bir özelliktir. Bu özellikte onu biraz pervasız, her şeyi ilk kez yapıyormuşçasına coşkulu, heyecanlı ve hevesli yapar. Ayrıca sabırsız, düşüncesiz ve inatçı ve dürtüsel hareketler yapmasına da neden olur. Hatta bazen kavgacı bile olabilir. Böyle anlarda ona bir çocukmuş gibi davranmak kendini iyi hissetmesine ve mutlu olmasına neden olacaktır.

Uğruna Savaşacak Bir Amaç Arar

Oldukça dürüst ve açık sözlü bir yapıya sahiptir. Dolaysız ve direk ne hissediyorsa söyleme eğilimindedir ancak ne istediğini ve sizden ne beklediğini bilemez. Eğer ona ne için savaşması gerektiğine dair ip uçları verir ona bir amacı olması ve mücadele etmesi konusunda arayışını bulmasına yardımcı olursanız amacı uğruna savaşarak kazanmak için mücadele eder ve sonunda sudan çıkmış bir balığa döner. Fakat bu döngü amacı bittiğinde yeniden devam eder. Bu seferde gelecekte ne yapacağına dair bir fikri yoktur. Yönlendirilmeye ve amacının ne olduğunu anlamasına yardımcı olmak gerekir.

Sorumluluktan Almaktan Kaçar

Bu perhiz bu ne lahana turşusu misali mücadeleci ve savaşçı bir ruha sahip olmasına rağmen ilişkilerinde sorumluluk almaktan korkar ve kaçar. Girişimcidir, gayret eder, başarmak için elinden gelenin fazlasını yapar, hele kafasına koyduğu şeyleri için hemen harekete geçer ve sonuna kadar gider. Elinden ne kaçan, ne uçan kurtulmaz. Çatışmaktan, yüzleşmekten, konuşmaktan çekinmez fakat iş sevgiye, ilişkiye geldiğinde ne yapacağını bilemez. Hırslı, mücadeleci ve onun gibi savaşçı biri iseniz onu elde tutmak için amaçlar vermeniz ve birlikte savaşmanız gerekecektir. Çünkü onu etkilemek oldukça kolay fakat elde tutmak oldukça zordur.

Kendini Ona Emanet Et

Kendi otoritesini bozmadan ona eşlik edecek mücadele eden, hırslı, cesur ve kendini tamamlayan birini arar. Özellikle kendini sorgusuzca ona teslim eden, kurallarına riayet eden biri onun için doğru bir tercih değildir. Ayakları yere basan ve ne istediğini bilen özgüveni yüksek biri ancak mutlu eder. Çünkü o bir savaştır ve zor olanla mücadele etmek ister. Güçlü birini kontrol altına almak ve onu yönetmek gibi bir amaca hizmet eder.

Savaşmasına İzin Ver

Hayata bir savaşçı olarak gelmesi, onun mücadele ederek hayatına yön vermesine, her şeyi anlının akı, bileğinin gücü ile kazanmasına neden olur. Armut piş ağzıma düş demek yerine ağacın en üst dalına çıkarak, kendini riske atma pahasına armutu koparmayı göze alır yapısını bilerek davranmalıdır. Hayatı hızlı yaşıyor gibi görünse de elde ettiği ganimetin keyfini çıkartmayı, doyasıya sevmeyi, suyu kana kana içmeyi isteyecek kadar da yavaş hareket eder. O yüzden onun yardım etmesine ve gücünün yetmediği yerlerde onun işleri halletmesine izin ver bırak o başardığını düşünsün. Sen de egosunu okşayarak olmasan ben ne yapardım edası ile kendini onun güçlü kollarına bırak.

Dürüst ve Samimi Ol

Çelişkili ve yaramaz bir çocuk gibi yaşantısına rağmen tertemiz bir kalbe sahiptir. Dolambaçlı yollar, mecazi anlatımlar, yan yol, benzeştirme gibi eş anlamlı kelimelerden anlamaz. Bunları çözmeye de uğraşmaz. Düz ve doğru yoldan yanadır. O yüzden ne hissediyor ve ne düşünüyorsan söylemek en doğrusu olacaktır. Eğer ima ettiklerini anlamasını ve çözmesini beklersen bu yıllarına mal olur. Onun sözlerinde de ima veya gönderme aramamalı kuşkuya kapılmamalısınız.

Doğallık Onun İçin Önemlidir

Hayatı siyah ve beyaz yaşayan, gökyüzüne çıplak gözle bakan, doğal olmaktan yana olan koç erkeği, görüntüde de doğallıktan yanadır. Abartılı makyaj, yüksel topuklar, doğallıktan uzak saç renklerinden, ağır kokulardan pek hoşlanmadığı gibi çekim alanına dahi giremez. Ona ayak uydurabilecek doğallıktan yanadır. Ben hem topuklu giyerim hemde sportif olabilir diyorsanız bunu ona kanıtlamanız gerekebilir.

Yeniliklere Açık Ol

Hayatında yeniliklere her daim açık olan koç burcu erkeği daha yeni başladığı bir ilişkisinde bile yeniyi gördüğünde ikinci konuma düşmeniz söz konusu olacaktır. Sıradanlıktan uzak her daim canlı ve yenilikler bekler. Rutin ve monotonluk onu boğar. Yenilikler için bir nokta bulup, abartıya kaçmadan ona yokuş çıkması için imkan sağlamalıdır. En iyisini başarması durumunda ortaya bir madalya koymalı ve yeni görevler belirleyerek onun mücadele yönünü törpülemelisin. Heyecan dolu ve cazibesini kaybetmeyen biri olmanız, onun yeniliklere yelken açmasını engelleyen davranışlar olacaktır.

Özgürlüğün Tadını Çıkart

Özgürlük alanınız kadar, özgür bırakmak hem kendiniz hemde onun için yerinde bir davranış olacaktır. Ona müdahale ederek hayatını kısıtlamaya yeltenmeyin. Hele hele çevresindeki kıskanmak gibi bir hataya düşmeyin. Yersiz kıskançlıklar, onu mu ben mi gibi kıyaslamalar onu sıkboğaz etmemelisiniz.

Dakik Ol

Kadınların 5 dakikada hazırlanıyorum sözü ile erkeklerin 5 dakikaya oradayım demeleri bu burç erkeği için geçerli değildir. Asla bekletmez ve beklemez. Siz hazırlanıyorum derken o yeniliklere yol almaya başlamış aradığınızda kapsamı alanı dışında olmuş olacaktır.

Onun için pratik olmak ve en uzun işte, en uzak mesafede 5 dakikada çözülmelidir. Ağır kanlı olmadığı için her şeyi çabuk halletmek ister. Saatin her anında enerjik ve maksimum hızda olunsun ister.

Ona Rakip Olma

Kendini ona bırak her söylediğine riayet, kendini ezdir anlamına gelmiyor zaten koç erkeği de pasif bir kadından hoşlanmaz. Akıllı hareket edin, onun için önemli konularda itiraz edip engelleme eylemi göstermek, onu durdurmak ve tercih yapmasına sebep olma, bırak yoksa üzülen siz olursunuz. Her zaman her konuda ve her yerde rekabet edeceği bir konu bulabilir. İyidir hoştur ama damarı da damardır. Size göre mantıksız olan bir durum onun için rekabet ateşini yakabilir. Ayrıca onunla rekabete girerek karşısında olma. Bazen geri vitese takmak doğru bir davranış olacaktır.

Sabırsız ve Bencil Olabilir

Herkesi aynı kefeye koymak doğru olmasa da her an her şeyden çabuk sıkılabilir ve sizi yarı yolda bırakabilir. O yüzden onu işinize dahil ederken veya onunla bir iş yapmayı düşünürken iki kere düşünmeniz gerekir. Sizi teşvik edebilir, destek verebilir ama sonu hüsran olmaması için bu sadece destekte kalması sizin için daha hayırlı olacaktır.

Sözünün Üstüne Söz Söyleme

İstemediği şeylerin olmasında gözü dönen ve aşırı sinirlenerek tepki gösteren bir yapıya sahiptir. Plan yaparken onun fikrini almamanız sürpriz dahi olsa canınızı sıkabilir. Hatta çekip gitmesine bile sebep olabilir.

Sabit olduğu fikirlerini değiştirmek mümkün olmayan bir yapıya sahiptir. Onu değiştirmek için uğraş vermek deveye hendek atlatmaya benzer.

Öfkelendiğinde Önüne Geçme

Kalp kırmak kolay onarmak zordur. Bu nedenle öfkelendiğinde kırıcı olmaması ve senide öfkesine dahil etmemesi için karşısında durma ve sessiz kalarak sakinleşmesini bekle. Yoksa kibirli yapısı öfkesi ile birleştiğinde çekilmez biri olmaktadır.


Koç Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir?

Onu dinlediğinizi hissettirin

Koç erkeği bir erkeği kendinize bağlamak istiyorsanız, size Allah kolaylık versin diyelim öncelikle. Zor bir partner seçmişsiniz. Ha zoru seviyorsanız o zaman size başarılar.

İlk randevunuz onun için çok zorlanmayacağı bir gün olacaktır. Burada ona katlanmak zorunda kalacak zorlu bir sınav vereceksiniz. Konuşmayı sever, laf olsun diye konuşmaz ama sizi alt etmek için uğraşır. Polemiği girmeyin, onu dinlediğinizi jest ve mimiklerinizle hissettirin, konuşmaya katılın. Ukala ve patavatsız sözlerine takılmayın.

Zekanızı fark ettirin

Kelime oyunları yaparak ona zekanızı göstermekten kaçınmayın. Kendi fikriniz olduğunu ve bunu cesurca savunan bir kadın olduğunuzu görmekten hoşlanır.

Bakımlı ve gösterişli olun

İlk izlenim koç erkeği için önemlidir. Cesur olun kendine güvenen kadınları sever. Kıyafetiniz ile onu etkilemekten ve tüm dikkatleri üzerinize çekmekten çekinmeyin.

Kendiniz olun

Kendinize güvenin, kusurlarınızı saklamak yerine onu bir avantaja çevirerek kendinle barışık biri olduğunuzu görmesini sağlayın.

Mantıklı olun

Koç burcu erkeğini etkilemek zor değil bu etkiyi sürdürmek zor. Abartıdan uzak, samimi, içten, mantıklı davranışlar onu etkilemek için yeterli. Duygusal hareketlerden uzak durmalısınız. Neredeydin ne yapıyorsun neden aramadın gibi sorular onun hakimiyetine sekte vurur. Hassas olduğu kadar sinirli ve sert kadınlardan da nefret eder. Sakin mizaçlı, mantıklı ve akıllı kadınlar tercihidir.

Onu meraklandırmaktan çekinmeyin

Meraklı bir yapısı olduğu için bu yönünü kullanmak her zaman işe yarar. Onu etkilemek istiyorsanız onun sizin için meraklanmasını sağlayın. Bu şekilde sizi çözmek, merakını gidermek için etrafınızda pervane olur.

Onu Baştan çıkartın

Koç erkeğini baştan çıkarmak diğer burçlara göre o kadar zor değildir. Bunun için en kolay yolu, onun bir avcı kendini de av olarak düşün. Avının peşine düşmüş bir avcı gibi seni kovalamasına müsaade et. Kolay kolay sinirlenmeyen ve sabırla avına ulaşmak için her türlü riski alabilir.

Sezgilerinize güvenin

Çapkın bir yapıları var. Libidoları yüksek, sezgileri ile hareket etmezler. Buda onun karşısında size avantaj sağlar. Onu baştan çıkartmak için sana gelmesini sağlaman lazım. Yani anahtar sende. Onun bir kedi olduğunu düşünün sizde onun ulaşmak istediği ip parçası. Oyununuzu fark etmemeli. Her zaman başrolde onun olduğunu unutmayın.

Kaçma zamanı geldi

Artık yakalanma zamanı geldiğin de onu ne kadar çok istediğinizi söylemekten çekinmeyin,  tutkulu olun. Fakat bu ilişkinin kötü bir fikir olduğunu utangaç kararsız ve ürkek bir eda ile ona söyleyin. Koç erkeği hedefine ulaşmadan sebepsiz ayrılmaktan korkar.

Artık onu yörüngenize kitleyin. Şimdi atak sırası ona geldi. Fazla beklemenize gerekmez o anda kararını verir. Sezgileri onu bu konuda yalnız bırakır. İstediği şeyi almak isteyen koç erkeği, karda yalın ayak dağları geçerek size gelecektir. Uzlaşmak anlaşmak entelektüel olmak değildir derdi. Siz onun için sahip olamayacağını sandığı avsınız. Onlar ayrıntılarda boğulmak istemezler.

Acele etmeyin

Birlikte geçirdiğiniz anda ne isterseniz yapabilirsiniz. Önemli olan ne yapmamanız gerektiğidir. Ona çıkma teklif etmek, fazla aramak, gelecek hayallerinizi onunla paylaşmak ve bu hayallerin içine onuda dahil etmek.

Koç erkeği ile fazla flört edemezsiniz.Kovalamaca onun için eğlencenin ve heyecanın yarısı. Bu nedenle kolay ödün vermeyin ama ilerleme katettiğini bilmesini sağlayın. Mesela ilk buluşmada yanağından ikinci buluşmada dudağına buse üçüncü buluşmada teklif etme gibi.


Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Koç burcu erkeği hakkında detaylı bilgiye mi sahip olmak istiyorsunuz? Onun nasıl kadınlardan etkilendiğini ? Aradığı özelliklerin neler olduğunu? Onu etkileyip size aşık olmasını mı istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz.

  • O ne kadar güçlü olursa olsun yanında olacak kadın da iyi günde de kötü günde de yanın da olmasını ister.
  • Kolay elde ettiği kadınlardan çabuk ayrılır. Onun için en önemli kıstas uğraş vermesi ve peşinden koştuğu kadın olması gerekir.
  • Yalandan nefret eder buz gibi soğur sözü tam onun için söylenmiş sözdür. Sadık ve dürüst kadınlar onu hızlı etkiler.
  • Sürprizlerden çok etkilenir ve hoşlanır.
  • Özel hazırlanmış sürprizler,  onu çok mutlu eder. Maddi boyutu önemli değildir küçük şeyler bile onu mutlu etmeye yeter.
  • Koç burcu erkeğini etkilemek için onda merak uyandırmak, gizemli bir yanınızın olması onu etkiler ve sizi çözmek için uğraşmasını sağlar.
  • Özgürlüğünü kısıtlayan bir kadınla yapamaz. Onun için özel olmanın diğer bir yolu da özgürlüğüne engel olmayın.
  • Korunmasız kadınları severler. Burada korunmaktan kasıt muhtaç anlamına gelmesin.Çünkü korunmasız ve muhtaç arasında büyük bir fark var.

İtaatkar

Onun kuralları ile oyuna dahil olmak ve ona sesinizi çok fazla çıkartmayın. Fakat zayıf karakterli kadınlardan hoşlanmaz. Ona karşı duruşunuzun ölçüsünü iyi ayarlamalısınız.

Geyşa ruhlu

Güçlü ve akıllı kadınları tercih eder. Fakat yinede sözünün dinlenmesini ister. Sıkıcı sakin kadınlardan hoşlanmaz. Kendisi ile aşırı ilgilenilmesinden, devamlı yan yana olmaktan pek hoşlanmaz. Samimi, içten, kıpır kıpır, kanlı canlı, geyşa ruhlu hizmette ve hürmette kusur etmeyen kadınlara bağlanır.

Akıllı ve güçlü

Koç erkeği kendi alanlarına karışılmasını istemez. İtaatkar olan ve alanlarına müdahale etmeyen, Onu dinleyen bir kadın ister. Fakat bu isteği yanında kendi fikirleri olsun, ayakları üzerinde dursun, yanına yakışan güçlü bir kadın ister.

Güzel ve çekici kadınlar

Güzel, etkileyici kadınlar ilgisini çeker. Giyimi, bakımı ile herkesin bakışlarını üzerine toplayan bir kadını herkes beğenir. Fakat yanında taşımaktan korkar. Koç erkeği ise tam bana uygun biri der. Bu konuda onu kıskanarak kısıtlama getirmez. Kişinin kendi kararlarına saygı duyar. Bu tarz giyimleri yatak odasına da taşıyan fantezilere açık bir kadın onu fetheder.


Koç Burcu Erkeği Sevdiğini Nasıl Belli Eder?

Önce sevmediği nasıl anlaşılır sorusuna cevap versek daha kolay olur. Koç erkeği libidosu ile hareket eden bir erkektir. İkili ilişkilerde oyun kurucu odur. Elde etmek istediği kadının peşinden koşarak istediğini elde etmek için her şeyi yapar. Fakat bir anda da bu eyleminden vazgeçebilir. Onla gereği kadar ilgilenmez. İhtiyaç duyduğunda veya o an aklına geldiğinizde sizle görüşmek ister. Sizin ne istediğinize fazla önem vermez. Bu nedenle siz onun için ikinci planda kalırsınız.

Özgürlüğüne düşkün olduğu için ona pranga vuramazsınız, şimdi başlasın ben onu değiştiririm derseniz burada en büyük yanlışı yaparsınız.

Sevdiğini bilirsiniz

Bu noktadan bakarsak sizi seviyor ve önemsiyorsa zaten bu soruyu sormaz, bilirsiniz. Erkekler gözleri ile kadınlar ise duyarak sevgilerini hissetmek ister genelde. Fakat koç erkeğine sevginizi göstermeniz yetmez, duymakta ister. Duymak istediği gibi kendi de söyler. Söylemekten de çekinmez. Söylese de hala soru işaretleriniz varsa bunu anlamanız fazla uzun sürmez. Duygusal yönü ile fazla hareket etmez.

Sizi şımartır

Koç burcundan size her zaman güzel sözler söylemesini, her an sizi düşünüp sizi aramasını, yanınızda saatlerce kalmasını beklemeyin. Eğer onu olduğu gibi kabul edebilir, bu haliyle severseniz birlikte iken geçirdiğinizde anı dolu dolu yaşardınız. Gerektiğinde sizi şımartmaktan kaçınmaz. Sürprizleri çok sevdiği gibi sürprizde yapmaktan kaçınmaz.

Çok nadir kafasında netleştiremediği konularda problem yaşar. Sorularına cevap bulduğunda sorun ortadan kalkar. Fakat cevap bulamazsa kendide sürdürmez, sürüncemede bırakmaz.

Ne istediğini söyler

Harekete geçmekte ağırdan almaz. Net ve kararlıdır. İronik olarak bu yönleri karşı taraf için şikayet konusudur. İpucu toplama, soru işaretlerinin içine gömülme, planlar yapma gibi eylemlere girmez. Sizinle birlikte zaman geçirmekten keyif alıyorsa, sizinle sohbet edip destekliyorsa, duygularını açıkça ifade ediyorsa zaten onun için ne ifade ettiğinizi de söylemiştir.

Lafını esirgemez

Ayrılmak istediğinde de sen benden çok daha iyisine layıksın diye başlayıp lafı evirip çevirmez. Eğer hala koç erkeğine sizi sevip sevmediğini sormak istiyorsanız o kişi muhtemelen sizi seven kişi değildir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.