Kızlık Zarının Bozulduğunu Nasıl Anlarım ?

Kızlık Zarının Bozulduğunu Nasıl Anlarım ?
6 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 638 kez okundu.

Sizler de bilirsiniz ki bir kızın her şeyi olan kızlık zarı yer almaktadır. Bu bir kişinin daha önce var ise hiç bir erkek ile en ufak bir şekilde bile ilişkiye girmediğine işaret etmektedir. En çok merak edilen konular arasında yer alan kızlık zarının bozulduğunu nasıl anlarım olmaktadır. Sizler bunu her ne kadar çok merak ediyor olur iseniz olun bunu evlenmeden önce anlamanız pek de normal değildir. Çünkü kızlık zarımın bozulduğunu anlamak için sadece ilişkiye girdikten sonra öğrenebilirsiniz.

Bakireliğin Bozulup Bozulmadığı Nasıl Anlaşılır ?

 

Eğer bir kız cinsel ilişkiye girdiği anlarda ortalama beş on damla kadar ile başlayıp ortalama iki yüz ml kadar kan geliyor ise o kişinin kızlık zarı hala duruyordur ve o an kayıp etmiştir. Bundan başka ne kadar kızlık zarını görmek için vajinadan bakar iseniz bakın ya da başka yolları deneyin öğrenmeniz de pek normal değildir. Bunlar arasında bir diğer etki olarak da jinekolog yardımı ile öğrenebilirsiniz. Doktora giderek bu konuda yardım almak istediğiniz söyler iseniz sadece bir diğer etki olarak da onlar sizlere yardım edebilir. Bu gibi olan anlar dışında sizler her ne yapar iseniz yapın tabi ki de kızlık zarının bozulma durumu da pek görülen bir şey değildir. Kızlık zarının bozulup bozulmadığı nasıl anlaşılır sizler de böyle bir şeyi merak ediyor iseniz sadece ilişkiye girmeniz gerekiyor olduğunu ya da jinekolog tarafından da kendiniz için yardım alabilirsiniz.

Kızlık zarının bozulduğunu nasıl anlarım ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git