Kızlık Zarı Bozulduğunda Ne Kadar Kan Gelir ?

Kızlık Zarı Bozulduğunda Ne Kadar Kan Gelir ?
9 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 441 kez okundu.

Kızlık zarı bozulduğunda ne kadar kan gelir ? Yaşam sürecinde her bayan muhteşem bir birlikteliğin hayalini kurarken o özel gün gelip çattığında cinsel birleşme eylemine karşı büyük bir merak beslemektedirler. Bu merak, kızlık zarının yırtılması ile çekilecek acının şiddetinin ne kadar olacağının yanı sıra, gelecek olan kan miktarının da yoğunluğudur. Kızlık zarı ince zarımsı bir yapıya sahip olup cinsel birleşme, sert cisimlerle yapılan mastürbasyon durumlarında ya da küçük bir ihtimal olsa da spor yaparken yırtılabilmektedir. Kaza ile yırtılan kızlık zarı günümüz toplumlarında hala büyük bir sorun olmaktadır.

kizlik-zari-bozuldugunda-ne-kadar-kan-gelebilir

Kızlık zarı çeşitli yapılara sahip olurken her bayanda da farklılık gösterir. Yaşanılan ilk birlikteliklerde kan gelmemesinin birçok nedeni olabilir. Kızlık zarı esnek olabilir böyle olunca da kan gelmez bu tür kızlık zarına sahip bayanlarda kızlık zarı normal doğum esnasında yırtılabilir. Normal kızlık zarına sahip kişilerde, ilk cinsel ilişkide gelecek olan kan miktarı genelleme yapacak olursak ortalama bir avuç içini dolduracak şekilde olur. Fakat bu kan miktarı kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Gelecek olan kan miktarını hem kızlık zarının yapısı hem ilişki pozisyonu, hem de penisin boyutu etkiler. Bununla birlikte kızlık zarının çeperi ve inceliği de kızlık zarı yırtıldığında kan miktarının derecesine etki eder.

Kızlık zarı bozulduğunda ne kadar kan gelir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git