Kahve Falında Zincir Görmek

Kahve Falında Zincir Görmek
16 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.654 kez okundu.

Kahve falında zincir görmek, fal sahibi için yorucu günlerin yakında olduğunun habercisidir. Eğer kısa ise bu yorucu dönem kısa sürecektir fakat fal sahibinin bu yorgunluğa değecek işler başaracağını haber verir. Uzun ise fal sahibinin neredeyse tüm vaktini alan bir işe baş koyacağını ve bu işin hayırlı sonuçlar getireceğini işaret eder. Bazı fal yorumcularına göre ise fal sahibinin şimdiye kadar hiç hissetmediği duyguları hissederek hayatını çok sevdiği biri ile sonsuza kadar birleştireceği anlamına gelmektedir. Güçlü bir bağı simgeleyen zincir sembolü fal sahibine aradığı mutluluğu bulacağını müjdeler.

İnsanlar ile olan ilişkilerini güçlendirmek anlamına da gelmektedir. Bazı fal yorumcuları tarafından güçlü bir kişiliği simgeler ve etrafındaki insanları bu güçlü kişiliği sayesinde etkileyerek kendisine bağlamaktadır. Eğer fal fincanının dibinde kıvrılmış halde belirmiş ise bu fal sahibinin bazı insanlar hakkında bir takım gerçekleri yeni öğreneceğini ve bu sayede daha dikkatli adımlar atabileceğini işaret etmektedir. Fal tabağının kenarlarında çıkan ince ise fal sahibinin çok kısa sürede iyileşeceği bir hastalığa yakalanacağı anlamına gelmektedir. Herhangi bir eşyanın üzerinde belirmişse fal sahibinin mevki makam sahibi bir işi olacağını müjdeler. Zincirin kalınlığı ise bu işin önemini vurgulamaktadır. Eğer bir yere asılı olarak görüldüyse fal sahibine faydası dokunacak bir karışıklığı ifade etmektedir. Bu karışıklık sonrasında ortaya çıkan bazı gerçekler fal sahibinin ilahi adalete olan inancını bir kez daha pekiştirecektir.

Kahve Falında Zincir Halkası Görmek

Çok hızlı ilerleyen hayatınızda bir takım engellerle karşılaşmaya başlayacağınızı ve yavaşlamak zorunda kalacağınızı gösterir. Özellikle duygusal ilişkileriniz konusunda kendinizi frenlemeniz gerekebilir. Kısa süre içinde birçok ilişki yaşayıp hızla bitirmiş olabilirsiniz. Yaşadığınız her ayrılık sizde derin izler bırakmasına rağmen tekrar yeni bir ilişkiye başlamak istiyor olabilirsiniz. Ancak temkinli davranmanız sizin için daha uygun olacaktır çünkü bu defa karşılaşacağınız kişiden kolay kolay kopamayabilirsiniz. Sizi kendine çok etkili bir biçimde bağlayacak ve zarar vermesine rağmen yine de sizi elinde tutmayı başaracak tehlikeli biriyle karşı karşıya gelip, hızlı gelişen ilişki yaşamınızı yavaşlatmak zorunda kalabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git