Kahve Falında Zeytin Görmek

Kahve Falında Zeytin Görmek
16 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.028 kez okundu.

Kahve falında zeytin görmek, fal sahibinin kalbini kıran ve uzun zamandır görüşmediği bir dostun özrü ile yorumlanır. Dargınlıkların ortadan kalkarak eski güzel günlerin tekrar yaşanması anlamına gelir ve aynı zamanda sakin ve huzurlu bir kişiliği işaret etmektedir. Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin iç huzura kavuşabilmek için bir çıkış yolu aradığını ve bu huzuru ancak ibadet ederek bulabileceğini simgeler.

Diğer bir anlamı ile cesarettir. Fal sahibinin hayatında bir dönüm noktasına geleceğine ve daha önce yapmaya cesaret edemediği işlere girişerek kendi geleceğini kendi elleri ile hazırlayacağına dalalettir. Hayatını düzene sokmak için üstün bir çaba harcayan fal sahibi sonunda bu emeklerinin karşılığını alacak ve aynı zamanda zor elde ettiği mutlu hayatının da kıymetini çok iyi bilecektir. Fal fincanının kenarlarında görülen taneleri fal sahibinin çok önceden yaşadığı ve bu yüzden fazlaca gözyaşı döktüğü bir olayın yeniden gündeme gelmesi ile yorumlanır. Fakat bu sefer fal sahibine bir üzüntü vermeyecek, aksine onu mutlu edecektir çünkü o zamanlar uğradığı haksızlık sonradan anlaşılacak ve karşısındaki kişi telafi yoluna gidecektir. Yufka yürekli ve çok fazla merhametli bir kişilik ile tabir olunur. Eğer fal tabağında çıkmış ise etrafında onun bu iyi niyetini ve merhametini kullanmaya çalışan insanlar olacak demektir. Fakat fal fincanında zeytin ağacı üzerinde birkaç tane zeytin, bir süredir ters giden işlerin sonunda yoluna gireceğine dalalettir.

Kahve Falında Zeytin Dalı Görmek

Barışa ve aşka yorumlanır. Bilindiği üzere zeytin dalı, barışın bir simgesidir, bu nedenle de falda zeytin dalı çıkmışsa, yakın bir zamanda çok müjdeli bir haber alacağınızın habercidir. Bu haber bir doğum ve bir evlilik haberi olabilir. Çevrenizdeki herkesi mutlu edecek bir değişimle karşılaşabilirsin. Yakın bir geçmişte, bir yakının ile bir küslük yaşadıysan o kişiyle barışacağına da dalalet edilir. Bunun dışında iki küs arkadaşı da aracılık yaparak barıştıracağının bir işaretidir. Yaşanılan sıkıntıların son bulacağına ve rahata ereceğinizin de bir habercisi olabilir. Bu olumlu haberler, birçok konuda kendini gösterebilir. İş yaşamınızda başarı elde edebilir ve terfi alabilirsiniz.

Aşkı da simgeler. Falda iki insan silueti arasında bir zeytin dalı var ise, çok yakın bir zamanda ayaklarınızı yerde kesecek bir aşka başlayacağınızın habercisidir. Bir ilişkiniz var ise, ilişkiniz ile ilgili olumlu olaylar yaşayabilir ve evliliğe doğru yol alabilirsiniz. Platonik olarak büyük bir aşkla bağlı olduğunuz kişiden ilgi görebilirsiniz.

Sorumluluklarınız yüzünden kendinize vakit ayıramamaktan çok şikayetçisiniz. Üstüne birde yalnızlık eklenince kendinizi tamamen savunmasız hissetmeniz çok normal. Yakınlarınızdan gelecek bir teklifi değerlendirmek için uzun bir süre düşüneceksiniz. Kötü niyetli olmayan bu kişinin teklifi ileriye dönük bakıldığı zaman hayatınızı güzelleştirecek gibi görünüyor. Bu kez kendinizi düşünerek karar vermek biraz vicdanınızı sızlatsa da asla pişman olmayacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git