Kahve Falında Zarf Görmek

Kahve Falında Zarf Görmek
16 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.821 kez okundu.

Kahve falında zarf görmek, fal sahibine yüksek mercilerden gelecek olumlu ve hayırlı bir haberin müjdesini verir. Gerek fal sahibi için gerekse ailesi için çok güzel günlerin başlangıcı sayılan bu haber sayesinde yaşanan tüm tatsızlıklar ve kırgınlıklar da unutulup gitmiş olacak. Diğer bir yoruma göre ise fal sahibinin uzun süredir birlikte olduğu ve çok alıştığı birinden ayrılmak zorunda kalmasıdır. Kendisini avutabilmek için geçerli bir bahane arasa bile bulamayan fal sahibi hayatını yeniden bir düzene sokabilmek için epey uğraşmak zorunda kalacaktır.

Bazı fal yorumcularına göre mazide kalmış acı bir hatıranın yeniden canlanarak birtakım görüşmelere vesile olması demektir. Eski dostlar ile yeniden bir araya gelip hasret giderilmesi, anıların tazelenmesi ve huzur bulunması anlamına gelmektedir. Eğer fal fincanında birden fazla belirmiş ise iş hayatında altından kalkamadığı sorumlulukları olan fal sahibi ile yorumlanır. Biraz maddi destek ile kendisine gelmeyi planlayan fal sahibi bu aralar eşten dosttan borç para talebinde bulunabilir. Fal tabağında yarım bir şekilde çıkmış ise fal sahibine ulaşması gereken önemli haberlerin bazı kötü niyetli kişiler tarafından engelleneceği haberini vermektedir. Fakat algıları ve kişiliği çok sağlam olan fal sahibi bu durumu anlayarak gerektiğinde müdahale edebilecektir. Fal fincanında bir köşeye gizlenmiş halde fark edilen zarf sembolü ise zamanında iletilemeyen bir haberin fal sahibine sitem olarak geri döneceğine dalalettir.

Haksız yere yargılanacağınız bir konuyla karşılaşacağınızı gösterir. Yapmadığınız kötü bir davranıştan dolayı haksızlığa uğrayabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz biri tarafından olmayacak bir konuda suçlanarak olumsuz tepkiler alabilirsiniz. İş yerinde aslında sizin olmayan bir konudan dolayı çıkan bir problem pozisyonunuza zarar verebilir. Hiç istemediğiniz ve olumsuz bir şey yapmadığınız halde eşinizin ya da sevgilinizin güvenini kaybedebilirsiniz. Ayrıca çocuklarınız arasında anlaşmazlık çıkabilir ve siz sorunu çözmeye çalışırken anlaşmazlığa neden olan kişi durumuna düşebilirsiniz. Tüm bu olumsuz gelişmeler sizin dışında yaşanacak ve sonuçlarına sizinle hiç ilgisi olmadığı halde katlanmak zorunda kalacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git