Kahve Falında Zar Görmek

Kahve Falında Zar Görmek
12 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.133 kez okundu.

Kahve falında zar görmek fal sahibinin neşeli ve bıcır bıcır karakteri ile iş hayatındaki ciddi ortamının hiç bağdaşmaması anlamına gelir. Eğer fal sahibi ciddi olmaktan hoşlanmıyorsa ve bu durum onu çok zorluyorsa işini değiştirmesi onun açısından daha olumlu olacaktır.  Kendisini sürekli baskı altında hissetmesi iş verimini de oldukça fazla oranlarda düşürecektir. Eğer fal fincanının dibinde büyük bir zar sembolü belirmiş ise iş değişikliği riskini göze alan fal sahibinin yeni işinde çok daha başarılı olacağını simgeler.

Diğer bir anlamı ile şansa bırakılan bir işten sevinçli haberler ile çıkmaktır. Bu konuda çok fazla umudu olmayan fal sahibi, yoluna giren işler sayesinde maddi ve manevi huzurlu günlere kavuşacaktır. Eğer falda görülen zar sembolü fincanın kulp kısmına yakın bir yerde ise titiz ve düzenli bir ev sahibine misafir olmayı ve kısıtlanana hareketleriniz yüzünden çok sıkılmayı işaret eder. Bu durum kısa süreceği için çok şanslısınız çünkü ev sahibinin bu titizliği hastalık halini almış ve sizinde psikolojinizi bozabilir. Bazı fal yorumcularına göre iş hayatına yeni dahil edilen heyecanlı bir bireyi işaret eder. Öyle ki bu heyecan kısa zamanda tüm ekibi etkileyecek ve içine alacaktır. Kahve falında çift şekilde belirmiş ise ikili ilişkiler konusunda çok şanssız olan bireyi simgeler. Fakat eğer zarlar üzerinde sayılar var ise bu sayılar büyük rakamları gösteriyorsa fal sahibinin şansı yavaş yavaş dönecek demektir. Bu yüzden umudunun yitirilmemesi gerekir.

Temizliğin ve titizliğin de göstergesidir. Yaptığı her işi kusursuz, iyice düşünerek ve başarılı bir şekilde yapan insanları gösterir. Ayrıca simetri takıntısına sahip olmak ve aşırı düzen bağımlısı gibi davranmak olarak da yorumlanır. Hayatınızda her şeyin belli bir çizgi üzerinde devam etmesini isteyebilirsiniz. Ancak bundan vazgeçmeli ve hem kendinizi hem de ailenizi bir süre rahat bırakmalısınız. Düzenden ödün verdiğinizde de rahatlıkla hayatınıza devam edebileceğinizi fark etmeli ve kendinize baskı yapmaktan vazgeçmelisiniz.

Yağmurlu bir günde tek başınıza yürürken karşınıza çıkacak olan eski eşinizle aranızda sert bir konuşma geçecek. Bazı suçlamalar ile karşı karşıya kalabileceğiniz için öfkeleneceksiniz. Saygı duyduğunuz bir insan tarafından önemli bir konuda uyarılacaksınız lütfen bu uyarıları dikkate alın. Kendinize bir amaç belirlediğinizi görüyorum fakat yeterince desteğe sahip olmadığınız için yavaş ilerleyebilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git