Kahve Falında Yunus Görmek

Kahve Falında Yunus Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.612 kez okundu.

Kahve falında yunus görmek, fal sahibinin çevresi tarafından iyi niyeti ile bilinen ve sevilen biri olması anlamına gelir. Genel anlamda beklenen bir kısmetin çok daha büyüyerek fal sahibine ulaşması demektir. Hem gönül zenginliği hemde maddi zenginlik anlamı taşıyan yunus sembolü kahve tabağında ise güzel günler yakında demektir.

Aynı zamanda çok asil ve gururlu fal sahibi ile de yorumlanır. Olaylar karşısındaki asil ve gururlu tutumu sayesinde daima saygın bir olacağı anlamına gelen sembol fincanın ağız kısmında çıkmış ise ve ağzı açık ise fal sahibinin çok yakın zamanda bu huyu sayesinde, mevki makam sahibi biri olacağına işarettir. Fal tabağında yatar vaziyette ise fal sahibinin aynı asaleti taşıyan bir evladı olacağını müjdeler. Fal fincanının etrafındaki simgeler ile yorumlandığı zaman çok daha farklı yorumlanır. Mesela yanında bir masa var ise yakın zamanda yapılacak bir iş görüşmesinden kar sağlanacağını vurgular. Eğer yanında yengeç sembolü ile fal fincanında yan yana belirmiş ise kavuşması çok zor sevgilileri ifade etmektedir. Fakat zor olan kavuşmalar her zaman daha değerlidir. Bir taşıt işle birlikte ise çok özlenen birini görmeye gidileceği müjdesini verir. Fal tabağında herhangi bir çiçek sembolü ile birlikte görülüyorsa fal sahibinin özgüveni ile girişeceği bir işten alnının akı ile çıkacağı anlamına gelmektedir. Fakat kuşlar ile bir arada belirmişse fal sahibinin iş ortaklarına dikkat etmesi gerektiğinin bir işaretidir.

Kahve Falında Yunus ve Kalp Görmek

Bekar olanlar için çok iyi pozisyonlarda çalışan biriyle tanışmak, sakin ve mutlu ilişkinin ardından evliliğe doğru kalıcı adımlar atmaktır. Her konuda sözünü dinletebilmek, ilim ve farklı bakış açısı sahibi olmak, başkalarına ilham vermektir. Bugüne kadar fark etmediğiniz yeteneğinizi, yakın zamanda keşfedeceğinizi gösterir. Bu yeteneğinizi umduğunuzdan daha fazla geliştirebilir; hatta bu sayede kazanç ve statü elde edebilirsiniz. İşte terfi etmek anlamına da gelir. Uzun zamandır aynı pozisyonda çalışıyorsanız kısa süre içinde maaşınıza yapılacak zamla beraber çok daha iyi pozisyona terfi edilebilirsiniz. Yalnızca fal sahibi için değil, yakınları ve sevdikleri için de terfi etmek ve daha iyi pozisyonlarda çalışmak anlamına gelir. Kazanç anlamında her zaman benzerleri arasında bir adım öne çıkan insanları temsil eder. Aynı zamanda helal kazanç olarak da yorumlanır. Hiçbir hile karıştırmadan yapılan, titiz ve dört dörtlük işlerdir. Alanında uzmanlaşmak ve aranan kişi haline gelmektir. Başarılı insanlarla bir arada çalışmak ya da böyle biriyle hayırlı ve mutlu yuva kurmaktır. Herhangi bir buluş gerçekleştirmek anlamına da gelmektedir. Hiç ummadığınız bir konuda kimsenin bilmediği yeni bakış açısı ve pratik yol geliştirebilirsiniz.

Kahve Falında Yunus Kuyruğu Görmek

Birçok konuda sona geldiğinizi gösterir. Bu sonlar sizi üzebileceği gibi mutlu da edebilir. Yıllardır üzerinde çalıştığınız, geliştirmek için uğraştığınız projenizde mutlu sona ulaşmanız çok yakındır. Ayrıca bir süredir size layık olmadığını düşündüğünüz, alt seviye bir ortamda çalışıyor olabilirsiniz. Çalıştığınız bu yerden kurtulup size layık bir yer bulabileceğinizi gösterir. Sizinle aynı seviyede insanlarla bir arada bulunmak, elit ortamlarda aranılır hale gelmek, kaliteli ve üst düzey bir hayat yaşamaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git