Kahve Falında Yunus Görmek

Kahve Falında Yunus Görmek

Kahve falında yunus görmek, fal sahibinin çevresi tarafından iyi niyeti ile bilinen ve sevilen biri olması anlamına gelir. Genel anlamda beklenen bir kısmetin çok daha büyüyerek fal sahibine ulaşması demektir. Hem gönül zenginliği hem de maddi zenginlik anlamı taşıyan bu sembol, kahve tabağında görülmüş ise güzel günler yakında demektir.

Aynı zamanda çok asil ve gururlu fal sahibi ile de yorumlanır. Olaylar karşısındaki asil ve gururlu tutumu sayesinde daima saygın bir olacağı anlamına gelen bu sembol, fincanın ağız kısmında çıkmış ise ve ağzı açık ise fal sahibinin çok yakın zamanda bu huyu sayesinde, mevki makam sahibi biri olacağına işarettir. Fal tabağında yatar vaziyette ise fal sahibinin aynı asaleti taşıyan bir evladı olacağını müjdeler. Fal fincanının etrafındaki simgeler ile yorumlandığı zaman çok daha farklı yorumlanır. Mesela yanında bir masa var ise yakın zamanda yapılacak bir iş görüşmesinden kar sağlanacağını vurgular. Eğer yanında yengeç sembolü ile fal fincanında yan yana belirmiş ise kavuşması çok zor sevgilileri ifade etmektedir. Fakat zor olan kavuşmalar her zaman daha değerlidir. Bir taşıt işle birlikte ise çok özlenen birini görmeye gidileceği müjdesini verir. Fal tabağında herhangi bir çiçek sembolü ile birlikte görülüyorsa fal sahibinin özgüveni ile girişeceği bir işten alnının akı ile çıkacağı anlamına gelmektedir. Fakat kuşlar ile bir arada belirmişse fal sahibinin iş ortaklarına dikkat etmesi gerektiğinin bir işaretidir.

Aşk Hayatı

Büyük bir aşk yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Öyle ki bu aşk hem çok sarsıcı hem de sizi oldukça etkileyecek bir aşk olacaktır. Sizi çok mutlu eden, gözü sizden başka kimseyi görmeyen biri ile birlikte olacağınıza işaret eder. Kıymet bilirseniz, çok mutlu olacaksınız.

Yeni bir ilişkiye başlayacağınız anlamına gelir. Bu ilişkiye başlamadan bir takım aksilikler yaşayacağınıza fakat hayatınıza giren kişi sayesinde tüm bu sorunları def edeceğiniz şeklinde yorumlanır. Bu kişi öyle ki hem sizi hanesinin içine sokacak, hem de baş üstünde tutacak yürekli bir insan olacaktır. İstediğiniz gibi biri olması ile kaderin artık size güldüğü harika bir aşk dönemi yaşayacaksınız.

Bekarsanız kısa zaman içerisinde evleneceğiniz anlamına gelir. Hayırlı evlatlarınızın olacağı, mutluluğun, bereketin olacağı harika bir evlilik yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Her şey tam da hayalinizdeki gibi olacaktır. Hayırlı eş huzurun başlangıcıdır derler ya aynen öyle bir eşe sahip olacaksınız.

Uzaktan gelen akrabanın yanında getirdiği kısmet olarak yorumlanır. Uzaktan gelen yakınınız size hayatınızın aşkını yanında getirecek. O kişiyi görür görmez heyecanlanacak, diliniz damağınız kuruyacaktır. Öyle ki karşı tarafın niyeti de sizi aile büyüklerinden istemek olacaktır. Bu isteğe asla karşı koyamayacak, iyi bir ilişkiye başlayacaksınız.

Para

Para, maddi kazanç anlamına gelmektedir. Yüklü miktarda para kazanacağınız şeklinde yorumlanır. Kazandığınız para ile hayallerinizi tek tek gerçekleştirebilecek, istediğiniz bir çok şeye sahip olma fırsatı yakalayacaksınız. Kısmetiniz açılmış, bereketli bir döneme gireceksiniz.

Mutluluğu ve bereketi simgeler. Hane içerisinde yaşadığınız bir takım sıkıntılardan kurtulacağınıza işaret eder. Bu sıkıntılar maddi sıkıntılar olabilir. Bu nedenle maddi sıkıntıların biteceği, daha huzurlu bir döneme geçeceğiniz şeklinde yorumlanır. Zaman içerisinde işleriniz yoluna girecek ve çektiğiniz sıkıntılar, sorunlar sona erecektir.

Yaşanacak güzel günlere ramak kaldığı anlamına gelmektedir. Büyük bir kısmetin geleceğini işaret eder. Elinize yüklü miktarda para geçebilir, bu para ile geleceğinize ışık tutabilirsiniz. Geçirdiğiniz tüm zorlu süreci bir çırpıda unutacak, bereketli bir dönem yaşayacaksınız.

Hiç beklemediğiniz bir yerden gelecek olan paraya işaret eder. Ev, araba ya da arsa alımı söz konusu olacaktır. Mal mülk sahibi olarak güvencenizi arttıracaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Öz güveni yüksek, inançlı, kendinizle ve hayat ile barışık bir yapınız olduğunu gösterir. Pozitif enerjiniz ve güler yüzünüz ile çevrenizdekileri kendinize hayran bırakıyorsunuz. Yakın zamanda kendinize yeni arkadaşlıklar edineceksiniz. Bu arkadaşlıklar sizin duyarlı kişiliğiniz sayesinde daha da anlam kazanacak. Birlikte toplanıp sosyal etkinlikler yapacak, çevreye yararı dokunan iyi insan olacaksınız.

Bu aralar çocuğunuza daha az vakit ayırdığınızı ve aslında onun çocukluğunu yaşamasına olanak sağlamadığınızı fark edeceksiniz. Bu durum sizi içten içe üzerek kendinizi kötü hissetmenize neden olsa da henüz küçük olan kızınızla daha çok vakit geçirme kararı alacaksınız. Bu karar sonrasında aslında göreceksiniz ki kızınız artık kendi kendine oynamayı, oyalanmayı başarmış olacak. Sizde kendi işinizle daha çok alakadar olarak, pişmanlığınızın aslında ne kadar gereksiz olduğunu anlayacaksınız.

Sizi her koşulda koruyup, kötü gününüzde size destek olan birinin var olduğu anlamına gelir. Bu kişi her an sizin yanınızda olacaktır. Her düştüğünüzde elini uzatacak, size destek olacaktır. Öyle bir dost edineceksiniz ki onun sayesinde mutluluğunuz artacak.

Sizi seven insanların desteği anlamına gelmektedir. Sırtınızda kambur olan yüklerinizi sizden alacak yakınlarınıza işaret eder. Uzaktan gelecek olan yakınlarınız size maddi manevi destek sunarak en kötü günlerinizi atlatmanızda yardımcı olacak, geleceğinize ışık tutacaklardır.

Hane içerisinde bolluk ve bereketin artmasına, sofranızdan rızkın eksilmemesine işaret eder. Yakın zamanda elit insanlar ile tanışıp kaynaşacağınıza, bu kişiler ile sosyal hayatınızda fark yaratacağınız anlamına gelmektedir.

Hane içerisinde birinin aldığı başarılara sevineceğiniz anlamına gelmektedir. Coşku ve sevinci bir arada yaşayacak, hanede eğlenceli günler geçireceksiniz. Bu gelen başarı ile beraber, herkes üzerine düşen sorumluluğu alarak, güzel bir kutlama partisi yapacaksınız.

İş ve Kariyer

Ticaretle uğraşıyorsanız yeni fırsatlar ile karşılaşacağınız anlamına gelmektedir. İşinizde olumlu değişimler söz konusu olacaktır. Yeni iş teklifleri alarak, işinizi büyüteceksiniz. Ticaret alanında faaliyet gösteren şirketiniz, unvan kazanacak ve en güvenilir şirketler arasında yer alacaktır.

İş hayatında azimli olacağınız anlamına gelmektedir. Hayallerinizin ve hedeflerinizin büyüklüğü nedeni ile hırsla, canla başla çalışıyorsunuz. Azminiz sayesinde istediğiniz sonuca ulaşabiliyor, hayallerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Her zaman hedefe odaklanarak, bu yolda azimle çalışacak ve çok iyi yerlere geleceksiniz.

Elinizi attığınız her işte bolluk ve bereketin olacağına, şansınızın artacağı anlamına gelir. Çok büyük kısmetlere nail olacak, çok güzel mevki ve makam sahibi olacaksınız. Hayatınız bir anda güzelleşecek, iş ortamında şahlanacağınız bir döneme gireceksiniz.

Mala, mülke, çalışma hayatına ve paraya işaret eder. Ardı ardına kısmetlerin geleceği anlamına gelmektedir. Kurduğunuz işte çok başarılı olup kendinize yeni bir ev ya da araba alacağınız şeklinde yorumlanır. Kariyerinizde yükselecek, mevki makam sahibi olacaksınız. Bu sayede hayallerinizdeki eve ve arabaya kavuşacağınıza yorumlanır.

Sağlık

Sağlıklı bir döneme gireceğinizin habercisidir. Nihayet yaşadığınız sağlık sorunlarının biteceği ve artık kendinizi iyi hissedeceğiniz döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Yakınlarınızdan birinin geçirdiği hastalığından kurtulacağına işaret eder. Yakınınızın hastalığı sizi epey üzmüş ve yormuş gibi gözüküyor. Ama artık gözünüz aydın diyebiliriz. Sonuç olarak iyileşecek ve karşınıza sapasağlam çıkacaktır.

Kahve Falında Yunus ve Kalp Görmek

Bekar olanlar için çok iyi pozisyonlarda çalışan biriyle tanışmak, sakin ve mutlu ilişkinin ardından evliliğe doğru kalıcı adımlar atmaktır. Her konuda sözünü dinletebilmek, ilim ve farklı bakış açısı sahibi olmak, başkalarına ilham vermektir. Bugüne kadar fark etmediğiniz yeteneğinizi, yakın zamanda keşfedeceğinizi gösterir. Bu yeteneğinizi umduğunuzdan daha fazla geliştirebilir; hatta bu sayede kazanç ve statü elde edebilirsiniz. İşte terfi etmek anlamına da gelir. Uzun zamandır aynı pozisyonda çalışıyorsanız kısa süre içinde maaşınıza yapılacak zamla beraber çok daha iyi pozisyona terfi edilebilirsiniz. Yalnızca fal sahibi için değil, yakınları ve sevdikleri için de terfi etmek ve daha iyi pozisyonlarda çalışmak anlamına gelir. Kazanç anlamında her zaman benzerleri arasında bir adım öne çıkan insanları temsil eder. Aynı zamanda helal kazanç olarak da yorumlanır. Hiçbir hile karıştırmadan yapılan, titiz ve dört dörtlük işlerdir. Alanında uzmanlaşmak ve aranan kişi haline gelmektir. Başarılı insanlarla bir arada çalışmak ya da böyle biriyle hayırlı ve mutlu yuva kurmaktır. Herhangi bir buluş gerçekleştirmek anlamına da gelmektedir. Hiç ummadığınız bir konuda kimsenin bilmediği yeni bakış açısı ve pratik yol geliştirebilirsiniz.

Kahve Falında Yunus Kuyruğu Görmek

Birçok konuda sona geldiğinizi gösterir. Bu sonlar sizi üzebileceği gibi mutlu da edebilir. Yıllardır üzerinde çalıştığınız, geliştirmek için uğraştığınız projenizde mutlu sona ulaşmanız çok yakındır. Ayrıca bir süredir size layık olmadığını düşündüğünüz, alt seviye bir ortamda çalışıyor olabilirsiniz. Çalıştığınız bu yerden kurtulup size layık bir yer bulabileceğinizi gösterir. Sizinle aynı seviyede insanlarla bir arada bulunmak, elit ortamlarda aranılır hale gelmek, kaliteli ve üst düzey bir hayat yaşamaktır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.