Kahve Falında Yumruk Görmek

Kahve Falında Yumruk Görmek
28 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.380 kez okundu.

Kahve falında yumruk görmek, alınacak kararlarda ve yapılacak işlerde kararlılığı temsil eder. Mevcut işinizde karşılaşacağınız bazı ikilemler olacaktır. Bu ikilemlerden en kısa zamanda vereceğiniz çok doğru kararlar doğrultusunda kurtulacağınızın işaretidir. Başka bir yorum ise eğer ortaya atmak istediğiniz ve çekince duyduğunuz bir planınız varsa hiç korkmadan kendi içinizde tasarladığınız şeyi gerçeğe dökme zamanıdır. Bu zamanlarda vereceğiniz kararlar doğruluğu sayesinde sizi ileriye taşıyacaktır. Bu ilerleme gelecekte kurduğunuz hayallere birkaç adım daha yaklaştığınıza delalet eder.

Aynı zamanda uzun süredir sevdiğinize, bekarlar için sevgili, evli olanlar için eşi olabilir, almak istediğiniz bir hediyenin doğru zaman olduğunun da habercisidir. Bu hediye ile birlikte bekar olanlara gelecekte mutlu bir birliktelik, evli olanlara da hayırlı bir evlat olarak yorumlanabilir. Bu yüzden almak istediğiniz hediyenin seçimini yaparken çok dikkatli olmalı ve doğru karar vermeye özen göstermelisiniz. Bu kararlılık sizi çok ileriye taşıyacağından dolayı tereddütlerinizi bir kenara bırakıp doğru düşünmeyi ve tuttuğunu koparan bir tavır sergilemeyi gerektirir. Genel itibariyle kararlılığın bir işaretidir. Bu kararlılık hem iş hem aşk hayatında önemli bir yere sahip olduğu için, kişinin burada sergileyeceği tutumlar geleceğinde önemli yer tutmaktadır. Kişi bunu göz ardı etmeyip, yakın zaman içinde gerekli atılımlarını yapması gerekmektedir. Sergileyeceği en ufak tereddütler bile iş ve aşk hayatında önemli hadiselerin yaşanmasına ve geleceğinin etkilenmesine sebep olabilir.

Kahve Falında Güçlü Kol Görmek

İşinde ün yapmış olan falcılar genellikle üç şekilde tabir etmektedir. Bunlardan ilki düşmanı alt etmektir. İkinci yorum olarak murada ermek olarak görülürken üçüncü yorum olarak isteklerin reva olması olarak görülecektir. Fal sahibinin çalışma hayatında yüksek bir mertebeye erişeceğini, mal servetinin hak edilip verimli şekilde kullanacağına, yakın zamanda aradığı mutluluğu bulacağına, bulunduğu yerde yağmur yağacağına ve çok mutlu haberler alacağına işaret eder. Güvenli bir yerde yaşayacağının en büyük habercilerinden olabileceği alanında ün yapmış falcılar tarafından onaylanır. Kişinin salih bir arkadaş edineceğine, mutlu bir aşk hayatına adım atacağına, isteklerinin gerçekleştirileceğine, karmaşadan uzak bir hayat yaşayacağına da dikkat çekmektedir. Hayırlı bir evlat sahibi olunacağının, maddi durumunun kötü ise bütçesinin rahatlayacağına, hastalıklarının şifa bulacağı en önemli yorumlar arasındadır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git