Kahve Falında Yorgan Görmek

Kahve Falında Yorgan Görmek
2 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.272 kez okundu.

Kahve falında yorgan görmek kötü günlere yorulur. Kara kışı simgeler soğuk ve karanlık günlerin sembolüdür. Fincanının dip kısmındaki yorumu ise yakın zamanda gelecek birbirinden kötü günleri haber verir.

Kaderin fal sahibine hiç beklemediği anda getireceği yasla dolu günlerle boğuşacak ve bu boğuşmalar uzunca bir dönemde sürecektir demektir. Kişinin kendi elinde olmayan tamamen kaderin bir oyunu denebilecek bu kara günler bir nevi imtihan olacak ve fal sahibine zorlu zamanlar yaşatacak. Hem maddi hemde manevi olarak büyük bir krizin içine düşecek olan kişi zaman zaman içerisinde kendisini toparlayacak ve bu kara kıştan bahara geçecek olsa da yaşadığı günleri kolay kolay unutamayacaktır. Bazı yorumculara göre özellikle de yatan biri var ise korunmaya işarettir. Kişi etrafında ki insanlar tarafından sürekli korunup kollanmakta kırılmasın üzülmesin diye gayret sarf edilmekte. Fakat fal sahibi çevresinde yer alan insanların iyi niyetleri ile bu yaklaşımlarını adeta kendisine karşı görevleriymiş gibi görmekte ve kibre kapılmaktadır. Her geçen gün bu sevgi ve ilginin içerisinde biraz daha şımararak yavaş yavaş kalp kırmaya başlamıştır. Eğer kişi kendisini koruyan bu insanları çevresinden uzaklaştıracak ve onları kaybedecek olursa bugüne kadar elde ettiği başarıların ya da hayata atlattığı tüm sorunların aslında kendisinin değil ona destek olanların başarısı olduğunu anlayacak ve yenilgiler ile baş başa kalacak demektir. Bu nedenle kişi kendisini koruyan kollayan seven kişilere karşı daha mütevazi olmayı bilmelidir.

Kahve Falında Yorgan İğnesi Görmek

Güç anlamına gelmekte olup, bu sizin kişiliğindeki karakter güçlülüğünü, çevrenizde sevilen sayılan sözü itibar edilen biri olduğunuzun göstergesidir. Kişiliğinizin oturmuş olması ve baskın karakteriniz nedeni ile iş ortamında da fikirlerinize önem verilmekte ve yeni girişimlerde bulunmanız durumunda başarılı olacağınız anlamına gelmektedir. Ayrıca güçlü bir başka kişi ile yapacağınız bir işte umduğunuzdan daha hızlı ilerleme kat edeceğiniz anlamına da gelir.

Psikolojik olarak bazı sorunlar yaşayacağınız bir döneme girip, ruh halinizin içe kapanık bir yansıması şeklinde de ifade edilir. Bu durumun acil olarak tedbirini almanız durumunda ileri yaşlarda sizin daha fazla sorun yaşamanızı engelleyecektir. Bu keyifsiz ruh hali nedeni ile eve kapanıp kendinizi dinlemeniz doğru bir yaklaşım olmayıp depresyon belirtisi olarak karşınıza çıkmaktadır. Enerjinizi olumlu düşüncelerle ve neşeli ortamlarda bulunarak değiştirmeye çalışmanız sizi olumlu etkileyerek daha çabuk bu ruh halinden kurtulacağınız anlamına gelir. Eğer fincanın kulp kısmında çıkmış ise bu durumun içinde olduğunuz veya yaşayacağınız bir olumsuzlukla bu günlerde bu ruh haline bürüneceğiniz anlamına gelir.

Bu aralar pek tadınız tuzunuz olmadığı için etrafınızdaki herkesin varlığı fazla geliyor. Yanınızda eşiniz bile iki kelime fazla etse sinirleniyorsunuz. Yakınlarınız sinsi bir hastalığın habercisi olan bu belirtiler için hastaneye gitmeniz konusunda baskı yapıyor ve haklılar. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Maddi sıkıntıları gereğinden fazla kafanıza takıyorsunuz. Evlatlarınızdan birinin de desteği ile tüm sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git