Kahve Falında Yatak Görmek

Kahve Falında Yatak Görmek
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.067 kez okundu.

Kahve falında yatak görmek hastalık ile yorumlanır. Fal fincanında yatak çıkan kimse kendisi yada bir yakınının yakın zamanda yatağa düşürecek bir hastalığa yakalanacağına işarettir. Bu hastalık uzun süre nedeni bulunamayacak ve bir süre yatakta mahkum tutacaktır. Fakat bu süreç geçici bir süreçtir. Hastalanan kişi bir süre sonra düzelecek ve yeniden hayatına kaldığı yerden devam edecektir.

Kahve Falında Yatak Görmek Ne Anlama Gelir?falda yatak görmek

Falda yatak görmek bazı yorumculara göre loğusalık dönemi olarak yani gebeliğe yorulur. Falında yatak çıkan kişi hamile kalacak ve zorlu bir doğum yapıp gebelik sonrası loğusalık döneminde bir süre yatacak demektir. Bundan kendini koruyabilmek için gebeliği sırasında kendisinin ve bebeğinin sağlığına çok dikkat etmeli zararlı olabilecek şeylerden kaçınmalıdır. Falda yatak görmek aynı zamanda para ile de yorumlanır. Falında yatak çıkan kimsenin bir yerden yüklü bir miktarda para alacağı yada bir kenarda beklettiği arsası, evi, bağı bahçesi var ise bunların çok değerlenip büyük kar getireceği ile yorumlanır. Yatak genelde bir köşede beklemekte olan para ya da maldır. Yani bu beklettiğiniz altınınız yada kötü günler için yaptığınız döviziniz de olabilir. Bu birikiminiz yakın zamanda değerlenecektir.

Falda Yatak

Yatak görmek fal sahibinin birikimi değerlenir değerlenmez elden çıkarmalı aksi taktirde bir süre sonra yeniden dövizin değeri düştüğünde aynı kazancı sağlayamayacağı anlamına gelir. Yatak bu birikimlerin bulundukları yerden çıkarılması gerektiği anlamına gelir. Birikmiş bir parası varsa karşısına gelecek bir yatırım fırsatını iyi değerlendirmeli ve kaçırmamalıdır.

Kahve falında yatak görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda yatak görmenin anlamı ve yatak kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git