Kahve Falında Yastık Görmek

Kahve Falında Yastık Görmek
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 910 kez okundu.

Kahve falında yastık görmek, yoğun çalışma temponuza bir ara verip yıllardır çok istediğiniz bir tatile çıkacağınızı işaret eder. Fal sahibine bu tatili sevgilisi ya da eşi organize edecek ve çok hoş bir sürpriz yapacak demektir. Gideceğiniz yeri duyduğunuzda neredeyse sevinçten havalara uçacaksınız. Tatiliniz de bu mükemmel organizasyon sayesinde mükemmel geçecek, hayatınızda hiç unutamayacağınız eşsiz bir tatil olacak. Tatili ayarlayan kişi ile bağlarınız hiç kopmayacak şekilde kuvvetlenecek ve eğer sevgili iseniz, bu tatil dönüşünde tam olarak birbiriniz için yaratılmış olduğunuzu görüp evliliğe ilk adımları atmaya başlayacaksınız. Evli iseniz evlenerek ne kadar doğru bir karar aldığınızı tekrar tekrar hissedeceksiniz karşılıklı olarak.

Kahve Falında Yastık Görmek Ne Anlama Gelir?falda yastık görmek

Falda yastık görmek, oldukça hayra yorumlanır. Bu döneme kadar ne yaşamış olursanız olun, yastık figürü bundan sonra her şeyin çok iyiye gideceğini, tüm olumsuzluklardan kurtulacağınızı, huzura, refaha ereceğinizi gösterir. Fal sahibinin hayatının düzelmesi kendini düzeltmesi ile olacaktır. Öncelikle her şeyin düzeleceğine inanmalı, insanlara olan davranışlarında daha mülayim, hümanist olmalı ve etrafındaki özellikle yaşlı olan insanların hayır dualarını almaya çalışmalıdır. Bu dualar fal sahibinin üzerinde o kadar etkili olacak ki, neredeyse hayatını kurtaracak bile diyebiliriz. Fal sahibi hayatının en şanslı dönemine girmek üzere, çok az kalmış diye de yorumlanır faldaki yastık simgesi. Bu dönem çok hayırlı ve bereketli bir dönem olacak, özellikle maddi açıdan çok büyük kazançlar sağlayacak fal sahibi kişi. Ancak yastık ikaz niteliğindedir bu durumda. Kazanılan bu paralar yastık altında tutulmamalı, sürekli yeni işlere yatırım yapılmalı, insanlara iş imkânı sağlanmalı ve kazanılan paraların bir kısmıyla fakirlere, ihtiyaç sahiplerine, düşkünlere yardım edilmelidir.

Falda Yastık

Yastık görmek çok para kazanılmaya başlandığı bir döneme işaret ettiği için bu döneme yönelik yapılan uyarılar kesinlikle unutulmamalı, mümkün olduğunca uygulanmaya çalışılmalıdır. Ayrıca fal tabağında görülen yastık sembolü kırgın bir birlikteliği sonlandırarak nihayet huzura kavuşmak olarak da tabir edilir.

Kahve falında yastık görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda yastık görmenin anlamı ve yastık kahve falı yorumu.

Etiketler:

Kahve Falında Yastık Görmek Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. aslı akçin dedi ki:

    allah allah nasılbiliyorlarya tatile çıkacağız. ama sizkahvefalında bunu nasıl biliyorsunuz ki.

  2. aslı akçin dedi ki:

    çok fazia istememezdimam akçaydanefesimi iyialıyorumo acıdan süperbir tatildi r

  3. aslı akçin dedi ki:

    dağ nedemek peki

Sayfa başına git