Kahve Falında Yaşlı Görmek

Kahve Falında Yaşlı Görmek
11 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.440 kez okundu.

Kahve falında yaşlı görmek fal sahibinin bazı konularda aşırı derecede yorgun olduğunu ve artık bu konular hakkında konuşmak bile istemediğini simgeler. Eğer fal fincanında yaşlı bir kadın yüzü belirmişse bu yorgun hallerin ve bıkılan durumların gönül işleri ile alakalı olduğunu ve düzeleceğini işaret eder. Fakat fincanda yaşlı bir erkek yüzü belirmişse fal sahibi maddi konularda artık gücünün kalmadığını ama rahat ve güzel günlerin çok yakında fal sahibinin kapısını çalacağını müjdeler.

Uzman bir yorumcu tarafından en mükemmel şekilde yorumlanmalıdır çünkü beliren şeklin ayrıntılarına göre çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Mesela fal fincanında elinde bastonu ile yürüyen yaşlı ve sakallı bir dede sembolü belirmişse ailenin hasta ve yaşlı bir bireyinin çektiği acıların nihayet son bulacağını ve gerçek dünyaya göç edeceğini belirtir. Fal sahibi bu konuda üzülmemelidir çünkü ailenin yaşlı bireyinin fincanda bu şekilde görülmesi çok temiz kalpli bir insan olduğu belirtir. Bazı fal yorumcularına göre ruhu genç ve neşe dolu bir insanın fal sahibinin hayatına girmesi ve onunda hayatına neşe ve huzur getirmesi olarak yorumlanır. Eğer fal sahibi bu insanın hayatından çıkarsa fal sahibi çok mutsuz olacaktır bu yüzden onu asla kırmamaya özen göstermelidir. Fincan tabağında belirmiş ise fal sahibinin bir süredir ters giden evlilik hayatının nihayet hak ettiği huzura kavuşacağını müjdeler. Bekar bir fal sahibi için yaşlı sembolü çok güzel yada yakışıklı bir kısmeti vurgular.

Kahve Falında Babaanne Görmek

Uzun zamandır görmediğiniz fakat bağlarınızı da asla koparmadığınız biri ile kısa süre içinde görüşeceğinizi gösterir. Bir aile büyüğünüzün hastalık haberini alarak kısa süreliğine endişelenebilirsiniz. İşlerinizin yolunda gitmediği sırada size uzanacak bir yardım eli toparlanmamış yardımcı olacak. Mutlu olmak için her şeyin dört dörtlük olmasını bekliyorsunuz fakat hiçbir zaman işlerin mükemmel bir şekilde yolunda gitmeyeceğini bilmeniz gerekiyor. Kendinizi üzdüğünüz şeylerin aslında o kadar da önemli olmadığını anladığınızda rahatlayacak ve sakinleşeceksiniz. Çevrenizde başarılarınızla övünenler olduğu kadar kıskanan da var. Alacağınız yeni kararlar hayatınızın büyük bir bölümüne yön verecek. Bu nedenle adımlarınızı dikkatli atmalısınız.

Aile büyüklerinizi ihmal ettiğinizin göstergesi olabilir. İş hayatınıza yoğunlaşarak ihmal ettiğiniz sevdikleriniz bu durumdan büyük üzüntü duyuyor. Maddi olarak yaşadığınız zorlukları geride bırakarak kariyerinizde önemli mevkilere gelecek ve maddi olarak refaha ereceksiniz. Güçlü duruşunuz ve hayat görüşünüz çevrenizdeki hayranlarınızın artmasını sağlıyor. Güzel bir gelecek için birikimlerinizi doğru yönlendirmelisiniz.

Şansınızın bir türlü düzelmeyeceğini düşünüyorsunuz fakat umudunuzu öyle çabuk kaybetmeyin. Bu zamana kadar çektiğiniz tüm sıkıntıları ve yalnızlığınızı size tamamen unutturacak bir ilişkiye yelken açacaksınız. Ona güvenmeniz uzun sürebilir çünkü siz çok kontrolcü ve garantici bir insansınız. Şansınızın maddi konularda da döndüğünü müjdeliyor falınız. Ayrıca kısa bir süre önce yaptığını tartışmalı konuşmaların dedikoduları kulağınıza gelecek.

Kahve Falında Anneanne Görmek

Düşündüğünüzün aksine sizi koruyup kollayan, hakkınızda endişe duyan ve sizin için her şeyin en iyisini düşünen insanlara sahip olduğunuzu gösterir. Aile büyüklerini daha çok ziyaret etmeniz gerektiğine işaret eder. Sizi seven insanlarla daha fazla bir arada bulunma şansı elde edeceğiniz ve bu insanların size büyük iyilikler yapacağı anlamına gelir. Ayrıca her konuda en iyisini bilen, tecrübesi ve şefkatiyle size yol gösterecek insanlarla aynı ortamda çalışacağınıza dair önemli bir işarettir.

Sahip olduğunuz gençlik enerjisiyle bir aile büyüğünüzün tecrübesini birleştirerek oldukça başarılı işlere imza atacağınızı gösterir. Uzun yıllardır kurmak istediğiniz işi ailenizden bir büyüğün hem maddi hem de manevi desteği sayesinde kurabilir; işinizi yıllarca ondan aldığınız pozitif enerji ve akılla çok iyi noktalara getirebilirsiniz. Uzaklarda olan sevdiklerinizle kısa zaman içinde bir araya gelip mutlu zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yıllardır görüşmediğiniz, görmeye fırsat bulamadığınız dostlarınızla toplanıp, görüşmediğiniz zamanların acısını çıkaracak şekilde oldukça eğlenceli ve unutulmayacak bir etkinlik gerçekleştirebilirsiniz.

İlişkiniz ile ilgili bazı söylentiler başınızı ağrıtacaktır. Herkesi dikkate almayınız. Güven konusunda sarsıntı yaşayacaksınız. Yeni bir iş hayatına başlayacaksınız. Maddi açıdan bolluk yaşayacaksınız. Kısa zamanda dilediğiniz istekleriniz gerçekleşecektir. Yakın zamanda seyahat yapacaksınız. Yakınınızdaki birisi hastalığa yakalanacaktır. Üzüleceksiniz. Fakat kısa zamanda sağlığına kavuşacaktır.

Kahve Falında Nine Görmek

Hayatınızdan mutluluk ve neşenin asla eksik olmayacağına, yaptığınız hatalar çok büyük ve geri dönülmez olmadığı sürece her zaman affedileceğinize ve bu konuda sizi koruyacak birisinin mutlaka bulunacağına dalalettir. İhtiyaç duyduğunuzda mutlaka çevrenizden biri size el uzatacak ve asla çaresiz kalmayacaksınız. Hayatınızın size değer veren insanlarla dolu olduğunu görüp umutsuzluğa kapılmaktan hemen vazgeçmeniz gerekiyor. Ne zaman kime ihtiyaç duyarsanız kesinlikle geri çevrilmeyecek ve her zaman bir dayanak bulmayı başaracaksınız. İnsanlar sizin ne kadar fedakar ve karşılıksız seven biri olduğunuzu fark ettikleri için kesinlikle yarı yolda kalmayacak; içinde bulunduğunuz zor durumdan çıkamayacakmış gibi hissetseniz bile kısa süre içinde uzanan yardım elleriyle feraha kavuşacaksınız.

İnsanların sizin ne kadar iyi biri olduğunuzu sık sık aralarında tartıştıklarını, size karşı sonsuz bir güven ve sempatik duygularla dolu olduklarını; aynı zamanda sizden gördükleri iyi tavır ve davranışları kendi hayatlarında da uygulamaya çalıştıklarını gösterir. Kendinizi, karakterinizi ve yaşam tarzınızı asla bozmadan aynı çizgi üzerinde ilerlemeye devam ettiğiniz sürece her zaman zorluklardan feraha kavuşacağınızı bilmeniz gerekir. İnsanlar sizin örnek davranışlarınızla kendi hayatlarına çeki düzen verirken, bir yandan da size nasıl faydaları olabileceği konusunda fikir yürütüyorlar. Herkesin sık sık karşılaşamayacağı ancak karşılaşanın da oldukça şanslı ve farklı bir insan olduğunu gösterir. Bu sembol hayatınız boyunca hiç kusur işlemediğinizi göstermek ancak sizin çok büyük olduğunu düşünüp hayata küsmenize neden olan hataların aslında hiç de büyüttüğünüz gibi olmadığına işaret eder.

Kahve Falında Dede Görmek

Yılların tecrübesini ve şu an sahip olduğunuz enerjiyi bir araya getirerek harika işlere imza atacağınıza işaret eder. Çok yakın bir zaman içerisinde işlerinizi büyütebilir; hem yeni fırsatlara sahip olup hem de sizinle beraber çalışanlara yeni fırsatlar sunabilirsiniz. İşinizle ilgili deneyiminiz sayesinde önünüze gelen fırsatları oldukça akılcı ve hızlı bir şekilde değerlendirdikten sonra alacağınız sonuç sizi oldukça tatmin edecektir. Falda rakiplerinizle aranızdaki farkı kendi lehinize olacak şekilde açarak, sizden yardım talep etmelerini ve tecrübelerinizden yararlanmak için size başvurmalarını sağlayabilirsiniz. Bu durumda onlara vereceğiniz tavsiyeler ve yardımlarınız sizi iş hayatında parmakla gösterilir hale getirecektir.

Aldığınız eğitime devam etmeniz gerektiğini ve mümkün olduğu kadar daha donanımlı hale gelmek için elinizden geleni yapmak zorunda olduğunuzu gösterir. Üzerine uzmanlaşmak istediğiniz konuya tamamen odaklanarak, dikkatinizi dağıtan her şeyden uzak durmanız gerektiğine dalalet eder. Özellikle arkadaşlarınızla aranızda yaşanacak bir takım küçük tatsızlıkların sizi yolunuzdan alıkoymaması gerektiğine işarettir. Bugüne kadar yaşadıklarınızın size kattığı tecrübeyle her türlü sorunun üstesinden gelebilmek için farklı bakış açısı geliştirmeli ve enerjinizi farklı vizyonlar kazanmak üzerine yoğunlaştırmalısınız. Bir süre sonra bilgi ve tecrübenizden çevrenizdeki insanlar da yararlanmak isteyecektir. Korumayı, kol kanat germeyi ve aynı zamanda engin bir tecrübeyi temsil eder. Zor zamanlarınızda yanınızda olan insanları hatırlayarak onların dertlerine de derman olacaksınız. Bu sayede daha çok tecrübe edinecek ve bu tecrübeleri kendi hayatınızda da kullanarak her zaman bir adım önde olacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git