Kahve Falında Yarım Kalp Görmek

Kahve Falında Yarım Kalp Görmek
20 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.246 kez okundu.

Kahve falında yarım kalp görmek büyük bir hayal kırıklığı ile yorumlanır. Fal fincanında yarım kalp var ise bu fal sahibinin bir gönül yarası olduğunu ve uzun zamandır yalnız olduğu anlamına gelir. Falında yarım kalp çıkan kimse kalbini imkansız bir aşka kaptırmış ve bu aşk yüzünden cefa çekmektedir. Yarım kalp vicdan azabı lede yorumlanır.

Kahve Falında Yarım Kalp Görmek Ne Anlama Gelir?falda yarım kalp görmek

Falda yarım kalp görmek fal sahibinin içine dert olmuş kendisine vicdan azabı çektiren bir durum olduğunu gösterir. Birilerini yüzüstü bırakmış yada hayal kırıklığına uğratmış demektir. Böyle bir durumda içini rahatlatmak için gidip o kişiden özür dilemesi gerekmektedir. Yoksa bu vicdan azabı ve huzursuzluk peşini bırakmayacaktır.
Falda yarım kalp görmek bir kimsenin kalbini kırmış olmakla da yorumlanır. Falında yarım kalp çıkan kişi farkında olmadan bir kimsenin kalbini kırmış ve çok üzülmesine sebebiyet vermiştir. Bu kişi yakınından birisi olup gönlünü almadığı taktirde kaybedecektir. Falda yarım kalp kişinin duygusal eksikliklerini temsil eder genellikle. Bir kişinin falında yarım kalp çıkıyorsa bu o kişinin bir takım eksiklikler yaşadığını gösterir. Evli ise eşinden, Evli değil ise hayatında ki insandan yeterince ilgi göremiyor yada ilgi görmek bir yada sürekli eleştiri ve sert tavırlara maruz kalıp kırılıyor demektir.

Falda Yarım Kalp

Yarım kalp görmek ruhsal yorgunlukları da simgeler. Fal sahibinin artık iyice bunalmış ve yorulmuş olduğu ruhsal olarak çöküntüye uğradığı ve hiç bir şeyden keyif almadığı anlamına gelir. Bu kişilerin kendileri ile başbaşa kalmaya içinde bulundukları ortamları değiştirmeye ihtiyaçları vardır. Aksi taktirde bu yorgunluk ve bıkkınlık giderek artacak ve zamanla çözümü daha zor bir hale gelecektir. Yarım kalp tamamlanması gereken eksik olanları ve bu eksiklikleri giderilmediği taktirde zamanla daha çok acı verecek bir hal alacağını gösterir.

Kahve falında yarım kalp görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda yarım kalp görmenin anlamı ve yarım kalp kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git