Kahve Falında Yarım Hilal Görmek

Kahve Falında Yarım Hilal Görmek
15 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.121 kez okundu.

Kahve falında yarım hilal görmek fal sahibinin hanesine aydınlığın çöktüğünü ve mutlu günlerin yaşanacağının habercisidir. Yarım hilal ayın ilk ya da son şekli olduğu için yeni işlerin olacağına ve başarılı işler yapmanın zamanın geldiğini haber verir. Özellikle işlerinde değişiklikler yapan kişilerin çok aktif olmalarının gerektiğini ve çok acele etmeden her şeyi ölçüp tartarak adım atılmasına işaret eder. Fal fincanında çıkan yarım hilal eş veya sevgiliye de işaret eder.

Kahve Falında Yarım Hilal Görmek Ne Anlama Gelir?falda yarım hilal görmek

Falda yarım hilal görmek çok fenomen olacağınız bir süreci de beraberinde getirir. Öncelikle bu dönemde çevrenizde yer alan ve olumsuz düşünen kişilerin etkisinde kalmamaya dikkat etmeniz gerekir. Fikirlerinizde çok istikrarlı ve kararlı davranmalısınız. Mantığınız ve duygularınız arasında orta bir yol bulup sizin için en uygun olanı bulmanız gerek. Duygusal anlarınızın en yoğun olacağı bir süreçten geçeceksiniz.

Kahve falında yarım hilal görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda yarım hilal görmenin anlamı ve yarım hilal kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git