Yarı İnsan Yarı At

Yarı İnsan Yarı At
31 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.795 kez okundu.

Kahve falında yarı insan yarı at görmek, çok kısa sürede birçok işin üstesinden geleceğinize işaret eder. İnsanüstü bir çabayla hem iş hem de ev hayatınızda biriken işlere yetişmeye çalışırken sakın sağlığınızı ihmal etmeyin. Kalabalık ortamlara girip çıkacağınız için fazlasıyla yorulacağınız bir hafta geçireceksiniz. Zaten hassas olan bünyenizi daha çok yormanızın bir anlamı yok. Fincanın üst kısmında beliren bu simgeyi şahlanmış bir şekilde görürseniz, koşturup dururken sinirlerinizi tepenize çıkaran ve her şeye muhalefet ola birkaç insanla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz demektir.

kahve-falinda-yari-insan-yari-at

Falda yarı insan yarı at görmek, dış görünüşü yüzünden pek önem vermediğiniz ve önyargılı davranarak dışladığınız bir insandan hiç beklemediğiniz bir yardım göreceğinize işaret eder. Neredeyse tüm sıkıntılarınızı gidererek omuzlarınızdan koca bir yük alan bu yardımın karşılığında ne yapacağınızı şaşıracaksınız. Daha önemlisi ise o insana karşı duyacağınız mahcubiyet çok büyük olacak. Bundan sonra insanları sadece insan oldukları için sevmeyi öğreneceksiniz fakat o insana karşı olan tavırlarınız her daim özel olacak. Fal tabağında beliren ise tarafınızı belli etmediğiniz bir konuda yanlış anlaşılmak üzere olduğunuza işarettir. Bu yüzden en kısa zamanda kendinizi ifade etmelisiniz.

Kırıldığınız bir kişinin sizden özür dileyeceğine işaret eder. Moraliniz bozuk olduğunda yanınızda olan kişilerin kıymetini bilmeli ve onları üzmemelisiniz. Canınızı sıkan kişileri etrafınızdan uzaklaştırırsanız çok daha mutlu olabilirsiniz. Etrafınızda sizin mutluluğunuzu isteyen ve bunun için çabalayan bazı kişiler bulunuyor. Bu kişilerle daha çok ilgilenmeli ve sık sık onları sevdiğinizi söyleyerek gönüllerini almalısınız. Uzaktaki bir arkadaşınızdan sevindirici bir haber alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git