Kahve Falında Yağmur Görmek

Kahve Falında Yağmur Görmek
31 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.079 kez okundu.

Kahve falında yağmur görmek, senin her ne kadar oldukça güzel olan bir hayatı geçiriyor olsan bile bazen elinde olmayan şeyler ile de büyük acılar çekecek olduğuna da işaret etmektedir. Sen karşında olan kişiye her ne kadar içinde kırılmış olsan bile bu durumu ona dile getirmek yerine ona karşı tavır almayı tercih eder isen de o kişiyi kısa süre içerisinde kayıp edersin. Çünkü senin o tavır aldığın kişi o kadar keskin çizgileri olan bir insan ki sen her ne kadar ona kırılmış olur isen ol ve o bu durumun farkına vararak yapmadığı için de asla senin ile konuşmayı bile tercih etmeyecek. Çünkü sen ona bu durumu dile getirmek yerine daha çok böyle susarak kendi aklınca ona bir şeyler yapmayı denemek yerine de onun ile birlikte olmayı tercih etmediğin için de asla seni bir daha affetmeyecek olduğuna da işaret etmektedir.

Senin bir yandan kırıldığın arkadaşının hayatına her ne kadar tekrar girmek ya da onun ile bir kez bile olsa konuşmayı istiyor olsan bile o kendi beyninde sana çok fırsat vermiş olmasından dolayı seni bir kere silmiş. Ve bir daha almamak üzere de senin ile konuşmamaya karar vererek senden gidebileceği kadar en uzaklara gitmeyi de tercih etmiş. Bu durumun asıl nedeni sen olmandan dolayı da artık üzülmeyi bir kenara bırakmalısın.

Kahve Falında Yağmur Damlası Görmek

Temiz ve saf anlamına geldiğinden mutluluğun habercisidir. Yaptığınız ya da yapacağınız bir iş görüşmesinin olumlu sonuçlanacağı anlamına gelir. Alacağınız yeni projelerle adınızı duyuracak ve başarıya ulaşacaksınız. Yaptığınız bu atılımların sonucunda istediğiniz mevkiye ulaşacaksınız. Ayrıca yağmur damlası, saf aşkın da simgesidir. Tanışacağınız bir insana sırılsıklam aşık olacaksınız. Karşılıklı bir aşka dönüşecek olan bu sevginiz, mutlu bir evliliğe doğru gidecektir. Eğer evli iseniz, yağmur damlası figürü yeni bir bebek sahibi olacağınız anlamına gelir. Bereketli ve sağlıklı bir şekilde dünyaya getireceğiniz çocuğunuz sizin umudunuz olacaktır.

Kimi yorumculara göre olumsuz anlamlar taşır. Yağmur damlası, gözyaşına benzetilir ve hüzün dolu günlerin olacağı şeklinde yorumlanır. Sizi mutsuz edecek gelişmeler yüzünden üzülecek hatta ağlayacaksınız. Üzücü gelişmelerin nedeni sizin üstünüze yıkılacak ve her şeyin sorumlusu olarak siz gösterileceksiniz ancak bu durumun peşini bırakmayacaksınız. Tartışmalı ortamların sonucunda haksız olmadığınızı ispat edecek ve sizi üzen bu durumların kaynağını bulacaksınız. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yağmur damlası sembolünün içi dolu ve çok belirgin ise, bir sıkıntının yaşanacağı ancak bu sıkıntının kısa sürede biteceği anlamına gelir.

Aşkınıza fazla düşkün bir kişiliğiniz bulunmaktadır. Bu sizin hassas noktanızdır. İş hayatınızda sıkıntılar çekeceksiniz. İş yerinde yalnız kalmayı tercih edeceksiniz. Sevdiğiniz birisinin başından bir hastalık geçecektir. Bu durum oldukça çok üzecektir. Bu durumu atlatması uzun sürecektir. Maddi açıdan bolluk yaşayacaksınız. harcamalarınızı dikkatli yapınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git