Kahve Falında Villa Görmek

Kahve Falında Villa Görmek
12 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.643 kez okundu.

Kahve falında villa görmek zenginliği, mutlu ve huzurlu bir hayatı işaret eder. Dünya hayatınızın bolluk ve bereket içinde geçeceğine, çok mutlu bir hayat süreceğinize, istek ve hayallerinizi gerçekleştireceğinize yorumlanır. İçinde bulunduğunuz bütün sıkıntılardan çok kısa süre içinde kurtulacağınızı söyler.

Dünya hayatınız, davranışlarınız hakkında bir durum değerlendirmesi yapmanız gerektiğini, bir vicdan muhasebesi yapmanız gerektiğini işaret eder. Yolunda gitmeyen bazı işleriniz olduğu ve bu konuda var olan problemlerinizi çözmeniz gerektiğini söyler. Villa sembolü ilerleyen zamanlarda bir yolculuk anlamına da gelir. Hane halkından bir kişinin başına bazı kötü olaylar geleceğinin habercisidir. Malın mülkün, isyanın ve kibrin işaretidir. Aşk hayatına da etki eder. Buna göre aşk hayatınızda fazla bir iyimserlik içinde olduğunuzu söyler. İş hayatınızda her ne kadar karışıklılar olsa da bazı arkadaşlarınız durumunuzu rahatlatmak için elinden geleni yapacaktır. Bu dönem boyunca olabildiğince sessiz ve sakin ortamları tercih etmek isteyebilirsiniz. Yaşadığınız üzüntü ve kederli günler yakın zamanda yerini daha mutlu günlere bırakacaktır. Bu kadar yorum içinde hangisinin size ait olduğunu belirlemek konusunda fincandaki diğer sembolleri de dikkate almanız ve hepsini bir bütün halinde yorumlamanız gerekir. Aksi halde yanlış yorumlar yapmanız kaçınılmaz olacaktır.

Kahve Falında Bahçeli Villa Görmek

Hayatının tepe taklak olduğunu düşünüyorsun, ancak önünde yaşayacağın çok güzel günlerin olacak. Karamsarlığından kurtulup etrafınla ilgilenmeye başlarsan, sana ilgisi olan birini fark edebileceksin. İş hayatın ile ilgili güzel gelişmeler olacağa benziyor. Ailenin maddi ve manevi desteği ile sıkıntıların biraz hafiflemiş gibi duruyor. Onlara biraz daha fazla vakit ayırsan iyi edersin.

Evlilik kararına aklın biraz takılmış gibi görünüyor. Erken olmasından ve karşındaki kişinin doğru olmaması ihtimali üzerine kafa patlatıp duruyorsun. Ancak sevgilin çok seni seviyor, üstelik sana fazlasıyla değer de veriyor. Bu kuruntuların biraz yersiz gibi görünüyor. Olaylara daha pozitif yaklaşırsan, düşüncelerinin kuruntudan ibaret olduğunu anlayacaksın. Yakında sevinç gözyaşları dökeceğin bir haber alacaksın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git