Kahve Falında Vida Görmek

Kahve Falında Vida Görmek
21 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 963 kez okundu.

Kahve falında vida görmek çeşitli haberlerin müjdecisi iken fal sahibine farklı konularda da fikirler verir. Kahvelerinizi içtiniz şimdi sıra geldi bu fincanların size neler anlattığına. Kahve falınızda eğer vida şekli görüyorsanız hayatınızdaki bazı olumsuz durumların yoluna gireceğini göreceksiniz. Vida şekli sizin için yeniyi işaret ediyor bu yeni şey bir iş olabilir yeni bir ev olabilir yeni eşyalar yeni bir aşk ya da yeni arkadaşlıklar yani hayatınıza mutlaka bir yenilik gelecek fakat ne olduğunu zaman gösterecek. Yapacağınız iş sözleşmesi olacaksa eğer bu çok sağlam ve dayanıklı olacaktır asla pişman olmayacağınız işlere imza atacaksınız. Bu dönem içinde yapacağınız iş anlaşmaları ve ortaklıklar sizin yeni ve başarılı bir yol tutmanızı sağlayacaktır.

Kahve Falında Vida Görmek Ne Anlama Gelir?falda vida görmek

Falda vida görmek her türlü ilişkide sağlamlığa ve güvenliğe işaret eder. Kahve falında gördüğünüz vida şekli yakın zamanda ağır bir hastalığa yakalayacağınıza işaret eder ama çok üzülmeyin çünkü siz bu hastalığı atlatacak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Hayattaki en büyük isteğiniz bir çocuk sahibi olmaktır. Eğer gönül eşinizi bulursanız hemen ardından bir çocuğunuz olacak ve bu çocuk mutluluğunuzu perçinleyecek.

Kahve falında vida görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda vida görmenin anlamı ve vida kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git