Kahve Falında Vazo Görmek

Kahve Falında Vazo Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.529 kez okundu.

Kahve falında vazo görmek, fal sahibinin işlerinin çok kötü gittiği bir dönemde karşısına çıkacak çok şanslı bir iş teklifini simgelemektedir. Eğer fal sahibi bu iş teklifini değerlendirirse şehir değiştirmek zorunda kalacak fakat yine de çok ferah günler yaşayacaktır. Diğer bir anlamı da kavgalar ve tartışmalarla geçen bir haftanın tatlıya bağlanan gelişmelere şahit olacağı ve huzurun kapıyı çalacağı anlamını taşımaktadır.

Fal sahibinin cinsiyetine ve medeni haline göre de yorumlanabilmektedir. Eğer fal sahibi erkek ise duygularını ifade etmekte zorlanan ve bu yüzden de sürekli yanlış anlaşılan bir insan olduğunu işaret eder. Fal sahibi kadın ise bu aralar çok hassas ve alıngan bir yapıda olduğunu her söylenen lafı üstüne alındığını belirtir. Fal sahibi bekar ise maddi sorunlar yüzünden evlilik planlarını erteleyip duracağını ifade eder fakat bu erteleme süreci aslında yanlıştır. Sorunların birlikte aşılması için evlilik daha hayırlı olacaktır. Evli ise kıskançlığın abartılarak karşı tarafın çok fazla yıpratılması anlamını taşır. Fal sahibi eşini kendinden uzaklaştırmak istemiyorsa verdiği tepkilere ve söylediği kelimelere çok dikkat etmelidir. Fal sahibi çok güvendiği iki insanın arasında kalacak ve kimin doğru söylediğini anlamak için ikisini bir araya getirip yüzleştirecek demektir. Bu yüzleşme sayesinde fal sahibi her iki kişiyi de hem kaybetmemiş hemde birbirine daha da yakınlaştırmış olacak.

Kahve Falında Kırık Vazo Görmek

Ters giden bir takım ikili ilişkilerin yeniden düzene girmeye başlaması ile de yorumlanabilmektedir. Fal sahibinin karakter olarak sert bir mizaca sahip olduğunu simgeleyen cıvata sembolü, aynı zamanda sinirli iken kimse ile diyaloğa girilmemesi gerektiğini de vurgulamaktadır. Eğer fal sahibi bu özelliğine dikkat ederek hareket etmeye başlarsa etrafındakilerle olan ilişkilerini düzeltmeye başlayacaktır. Fincanın ağız kısmında belirmesi, fal sahibinin etrafında olan bitene duyarsız kalacağı bir döneme işaret ederi ve bu süreç çok yakındır. Bazı fal yorumcularına göre ulaşılmaz gibi görünen karşı cins ve fal sahibi arasında birden bire gelişen güçlü bağlara dalalettir. Bu durumun şaşkınlığını attıktan sonra fal sahibi de karşısındaki insan da bir daha asla asla kopmayacak bağlarla bağlanacaktır. Bu arada fal sahibi de hiçbir şeyin imkansız olmadığını öğrenmiş olacaktır. Fal tabağında belirmiş ise ileriye dönük planlar yaparak uzun süre sonuç beklemeyi göze alan fal sahibinin, planları hakkında olumlu gelişmeler yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Vazo İçinde Çiçek Görmek

Tuttuğunu koparan, insanları azmi ve çalışkanlığıyla kendine hayran bırakan özel karakterli kişileri temsil eder. Geldiği önemli pozisyonlarla sadece zekasıyla değil çok çalışması sayesinde de gelmiş olan, kendisini, kapasitesini ve sınırlarını bilen sorumluluk sahibi biri olduğunuzu ya da böyle biriyle hayatınızın çok büyük bir döneminde bir arada bulunacağınızı gösterir. Eşiniz ya da çocuklarınızdan biri çalışma azmi ve başarıya ulaşan yoldaki sabrıyla sizi gururlandırabilir ve şaşırtabilir.

Bir dönem büyük sıkıntılarla karşılaşacağınızı ancak sabredip göğüs gerdiğiniz takdirde büyük bir mutlulukla ödüllendireceğinizi haber verir. Tembellikten hoşlanmayan, her an çalışma ve üretme halinde olan insanları temsil eder. Ayrıca uzun zamandır sıkıntı çeken bir aile bireyinden ya da arkadaştan güzel bir haber alabileceğinizi gösterir. Üzerinde çok çalışmanızı gerektirecek yeni bir projeyle görevlendirilip belli bir dönem projenizi kabul ettirmek konusunda büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ancak pes etmeyip projenizin her zaman arkasında durmanız sonucunda oldukça büyük bir başarıya imza atıp, adınızı tarihe altın harflerle yazdırabilirsiniz.

Kahve Falında Boş Vazo Görmek

Eski kocanızdan boşanma sürecinde sizi hiç yalnız bırakmayan ve sürekli moral olan arkadaşlarınızdan birinin size çok ihtiyacı olacak. Bu ay maddi yönden rahatlık içinde olabilirsiniz ama çocukların ekstra masrafları çıkabilir o yüzden harcamalarınızı dikkatlice yapmalısınız. Kafanıza takılan eski düşünceleri ardınızda bırakıp yeni bir ilişkiye doğru yelken açmak üzeresiniz. Bu ilişkiye karşı çıkacak iki kişi görünüyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git