Kahve Falında Vapur Görmek

Kahve Falında Vapur Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.531 kez okundu.

Kahve falında vapur görmek, fal sahibinin bazı insanlara olan güvenini ve inancını kaybetmesi anlamına gelir. Fakat bu durum fal sahibi ile direk alakalı bir konudan dolayı değil, dolaylı yollarla olacaktır. Diğer bir yorumcuya çok sevilen birini uzak diyarlara yolcu etmek ile yorumlanmaktadır. Fal fincanının dibinde yatar vaziyette ise uzun zamandır yolu gözlenen sevgilinin nihayet geleceğini müjdelemektedir. Yarım vaziyette çıkmış ise planlanan bir seyahatin iptal olacağı anlamına gelir.

Etrafındaki sembollere göre değişik anlamlar içermektedir. Eğer üzerinde bir kuş belirmiş ise fal sahibinin beklediği bir haberin sonunda kendisine ulaşacağını ve bu habere çok sevineceğine işaret eder. Üzerinde beliren çiçek sembolü fal sahibinin yüreğinin sesini dinleyerek sevdiğinin peşinden gidip yeni ve mutlu başlangıçlara imza atacağına dalalettir. Eğer üzerinde bir ağaç sembolü çıkmış ise fal sahibinin hayatını düzene sokacak bazı kararlar alacağını belirtir. Bazı fal yorumcularına göre iki kişi arasında yaşanacak muhabbetli bir görüşmeye işarettir. Eğer iki katlı olarak çıkmış ise bu muhabbetten çok güzel bir iş ortaklığı doğacak demektir. Tek katlı ise her iki kişininde bu muhabbetten çok zevk alacağı ve aralarında sıkı bir dostluğun başlayacağı anlamına gelir. Hafif batık şekilde duruyor ise fal sahibinin çok uzun süre önce hayatından çıkardığı bir kişiyi çok özlediğini ve tekrar onunla görüşmek istediğini vurgular.

Sinirinizi bozan bazı kişileri çevrenizden uzaklaştırmanız gereken bir dönemin içine girmişsiniz fakat kimin dost kimin düşman olduğunu bir türlü çözemez hale gelmişsiniz. Hayal ettikleriniz ve yaşadıklarınız birbirinden çok farklı olsa da geleceğe dair umudunuzu kaybetmemiş ve üstüne yeni hayaller eklemeyi de eksik etmemişsiniz. Yakın zamanda çok aşık olarak mutlu bir birlikteliğe başlayacak ve kuşa süre içinde de nikah masasına oturacaksınız. Sevdiğiniz kişilerin duyarsızlıkları ve kayıtsız tavırları sizi çoğu zaman bezdirse de bu duruma aldırış etmiyorsunuz. Şansınızın yaver gideceği bir döneme gireceksiniz ve bu dönemde oynadığınız şans oyunlarından tatmin edici bir miktarda para kazanabilirsiniz. Harcamalarınızı ve birikimlerinizi akıllıca yapmanızda fayda var. İleride atacağınız adımlar hayatınızın geri kalanını büyük ölçüde etkileyecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git