Kahve Falında Üzüm Görmek

Kahve Falında Üzüm Görmek
16 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.442 kez okundu.

Kahve falında üzüm görmek, fal sahibine bol kazanç sağlayacak bir işe atılan imzanın müjdecisidir. Tereddüt içerisinde atılan bu imza ilerleyen zamanlarda ne kadar doğru bir karar olduğunu bire bin vererek kanıtlayacaktır. Fal sahibini maddi ve manevi yönden rahatlatan bu işin aynı zamanda aile hayatına da etki ederek fal sahibini çok mutlu edeceğini belirtir. Aynı zamanda haneye katılacak yeni bir aile bireyine işaret eder. Fal sahibinin kendi hanesinden veya çok yakın akrabalarından birisinin yakında bir bebek haberi alacağına işarettir.

Her zamana hayırlı ve mutlu haberler ile yorumlanan bereketli bir semboldür. Bazı fal yorumcularına göre çok sevilen ve değer verilen birinden alınacak anlamlı bir hediyeyi simgelemektedir. Diğer bir anlamı ise hiç umulmadık bir anda ev değiştiren fal sahibine işaret etmesidir. Bu yeni evde daha huzurlu bir şekilde oturacağını ve hatta fal sahibi bekar ise yeni evinde temiz bir sayfa açarak evliliğe adım atacağını vurgular. İçi boş üzümlerden oluşan bir salkım, fal sahibinin dilediği hayata kavuşması için çok yaklaştığını fakat biraz daha sabretmesi gerektiğini vurgulamaktadır. Eğer içi dolu ise yakın zamanda fal sahibi ile iletişime geçecek bir yabancının çok müjdeli haberler getireceğini belirtir. Fal sahibini hayatı boyunca mutlu edecek karşı cins olarak da yorumlanabilmektedir. Eğer yaprakları ile birlikte çıkmış ise çok yakında fal sahibini bekleyen bir düğün söz konusu olacaktır.

Kahve Falında Üzüm Salkımı Görmek

Sarpa saran bir takım işlerin olduğuna yorumlanır. Bu işler kişiyi buhrana sürüklemektedir. Bu buhrandan çıkması için yakınlarının çabaları tesir etmemekte, bilakis kişi, onları da kendinden uzak tutmaya çalışmaktadır. Bereket ile sıkıntılar aşılacak, sorunlar hiç olmamışcasına ortadan kalkacaklardır. Verilebilecek tavsiye, güzel günlerin yakın olduğunu unutmaması ve o güzel günleri beraber kutlayacak dostlarını kaybetmemeye çalışmasıdır. Yere kadar uzanıyor ise sapları uzun demektir ki bu da kırılan kalplerin çokluğuna işaret olur. Bu kişilerin sizden soğumasını önlemek için , zaman kaybetmeden tüm samimiyetiniz ile bir geri dönüş yapmanız gerekiyor.

Özlem duyulan memlekete de işaret olunabilir. Uzun bir yola çıkan kişi bıraktığı toprakları arayacak ve yeni ortamına alışma süreci zorlu geçecektir. Bu yüzden gittiği ortamdaki fırsatları seçmekte de zorlanabilir. Yine de gönül işlerinde bir sıkıntı yaşamayacak olan fal sahibi, yakın tarihte sevgisini resmiyete dökme ihtiyacı arayacak ve karşısındakinden de olumlu bir yanıt alacaktır.

Sürekli senin hakkında konuşan bir kadın görmekteyim. Sana kazanç sağlayacak iş teklifi alacaksın. Önemli yerlere imza atacağını görüyorum. Seni bütün kötülüklerden koruyan birinin gözetimi altındasın. Uzun süredir küs olduğun arkadaşından telefon gelecek. Yapacağın konuşma aranızdaki buzları eritecek. Uzun süredir biriken borçlarından kurtulacaksın. Rahatlayacaksın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git