Kahve Falında Uluyan Kurt Görmek

29.06.2020
Kahve Falında Uluyan Kurt Görmek

Kahve falında uluyan kurt görmek, bu dönem kendinize daha fazla vakit ayırabileceksiniz, uzun zamandır yapmak istediğiniz bakımları, kişisel geliştirmeleri hep bu dönemde gerçekleştirebileceksiniz. Kısa bir süre içinde gerçek aşkı bulacak ve evliliğe ilk adımı atacaksınız, aile arasında yüzükler takılacak gibi görünüyor. Bu özel gün sayesinde tüm aile bir araya gelecek ve çok keyifli dakikalar yaşanacak.

Partnerinizin ailesi ile gayet iyi anlaşacağınız gözüküyor, sizi sevecek ve el üstünde tutacaklar. Bu tutumları sayesinde aile kurma konusunda daha da hevesli olacaksınız. Hayatınızda hep güzel gelişmelerin olacağı, olumsuz hiçbir durum yaşamayacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Bu dönem kafanızı kurcalayacak bir şey olmayacak, yatağa yattığınız zaman düşünceler arasında kaybolmadan uykuya dalacaksınız.

Aşk Hayatı

Gerçek aşka uzak bir hayat sürmüşsünüz, hayatınıza birileri girmiş ancak tam olarak aşık olup olmadığınızı hep merak etmişsiniz. Bu kişiler ile çeşitli uyuşmazlıklar yaşamış ve yollarınızı ayırmışsınız, tüm bunlar sonucunda da gerçek aşka olan inancınızı kaybetmeye başlamışsınız. Tüm bu düşüncelerden uzaklaşın ve umudunuzu kaybetmeyin, çünkü gerçek aşk çok yakınınızda duruyor. Yakın bir süre içinde sizi tekrar aşka inandıracak biriyle tanışacaksınız, beraber hoş sohbetler edeceksiniz ve bir bakacaksınız ki ikinizin de düşünceleri, hayata bakış açısı aynı…

Hal böyle olunca hoşlantı kaçınılmaz olacak, birbirinizden ayrı tek bir gün bile geçiremez olacaksınız, işlerinizi beraber halledecek, alışverişe beraber çıkacak ve beraber yaşama isteğine düşeceksiniz. Tüm bu istekler karşısında fark edeceksiniz ki, aranızda büyük bir aşk başlamış. Sizinki ilk görüşte beğenme olacak, birbirinizin dış görünüşe önce bir vurulacaksınız, ardından da hareketleriniz, konuşma tavrınız birbirinize iyice bağlanmanıza neden olacak ve aşk başlayacak. Çevrenizdeki herkesi kıskandıracak türden bir ilişki yaşayacaksınız, mutlu günler sizinle beraber olacak.

Para

Bu dönem maddi anlamda güzel gelişmeler yaşayacaksınız, uzun zamandır sahip olmak istediğiniz her şeye yavaş yavaş erişeceksiniz. İş hayatınızda güzel gelişmeler olacak, terfi edecek ve daha fazla kazanmaya başlayacaksınız. Hal böyle olunca maddi anlamda da refaha kavuşacaksınız. Borçlarınızı kapatacak, yeni şeyler alacak ve hatta birikim yapmaya başlayacaksınız. Tüm bu güzel gelişmeler yıl boyu sürecek. Yıllar geçtikten sonra dahi bu dönemin kazançlarını kullanmaya devam edebileceksiniz çünkü birikiminiz size çok iyi fırsatlar açacak, şans sizinle beraber olacak.

Bildiğiniz bir yerden ev veya arsa satın alabilirsiniz, bu yer birkaç yıl içinde çok değerlenecek ve fiyatı ciddi anlamda artacak. Bunu değerlendirecek ve çok rahat bir hayata giriş yapacaksınız gibi gözüküyor. Bu dönemki birikimlerinize işte bu yüzden dikkat etmekte fayda var. Aileniz ve arkadaşlarınız maddi anlamda yaşamış olduğunuz bu güzel gelişmeleri yakından takip edecek ve size destek çıkacaklar, akıl verecek ve işlerinizi kolaylaştıracaklar. Bu konuda da şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz ve onlara hediyeler verip mutlu edeceksiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Birkaç ay içinde yaşam alanınızda değişim yapabilirsiniz, yeni eve çıkma gibi bir durum söz konusu gibi görünüyor. Bu taşınma işi bir anda aklınıza gelecek ve acaba sorunsuz halledebilir miyiz diye düşünmeye başlayacaksınız. Ancak kısa sürede halledeceksiniz, aileniz ve arkadaşlarınız size bu konuda çok yardımcı olacak hatta taşınma için ekstradan çok para bile harcamayacaksınız. Yeni eviniz ise tam hayallerinizdeki gibi olacak, mükemmel bir manzarası ve yemyeşil bir bahçesi var gibi görünüyor, doğayla iç içe olan bir konuma sahip. Tüm bu özellikler, ruhunuza çok iyi gelecek.

Biraz daha şehir hayatından uzaklaşacaksınız gibi görünüyor, doğayla ve kuş sesleriyle bir arada yaşamak daha huzurlu olmanızı sağlayacak, böylece hem iş hemde özel hayatınız daha iyi ilerleyecek. Artık ikili ilişkilerinizde daha sabırlı biri olacaksınız. Güzel ve büyük evinize ilk misafirleriniz ise en yakın akrabalarınız olacak, onlara güzel bir sofra hazırlayacak ve saatlerce evden bahsedeceksiniz. Dekorasyon konusunda herkes size tam not verecek.

İş ve Kariyer

Bu dönem kariyer hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız, iş yerindeki çalışma arkadaşlarınızla bazı sorunlar yaşadığınız gözüküyor, tüm bu sorunlar geride kalacak ve daha huzurlu bir ortamda, daha verimli bir şekilde çalışacaksınız. Sizin hakkınızda kötü yorumlarda bulunanları tek tek bulacak ve sizden özür dilemelerini sağlayacaksınız. Bu tutumunuz iş yerinde otorite sahibi olmanızı sağlayacak, herkes size saygı duyacak, ama korkmayacaklar da… Sevilen ve sayılan birine dönüşeceksiniz. Bu iş yerinde uzun zamandır bulunuyorsunuz gibi görünüyor, geçmişten gelen bilginiz sayesinde çalışanlara daha fazla yardımınız dokunmaya başlayacak.

Verimi ve çalışma düzenini arttıracak uyarılarda bulunacaksınız, bu sayede herkes iş hakkında daha girişken olacak. Birkaç ay içinde de bunun meyvesini yiyeceksiniz, satışlarınız tavan yapacak ve ciddi paralar kazanmaya başlayacaksınız, rakipleriniz ise size karşı daha fazla hırslanacak ama sizi geçemeyecekler, piyasada en iyi siz olacaksınız, yavaş yavaş isminiz dünyaya açılacak ve sektörün lideri haline geleceksiniz. Tüm yıl boyunca bu güzel gelişmeler devam edecek.

Sağlık

Çok sevdiğiniz bir akrabanızın sağlık problemleri yaşadığı görünüyor, kısa bir süre içinde sağlığına kavuşacak ve eskisi gibi hareketli biri olarak geri dönecek. Ona bu süreçte çok yardım etmişsiniz gibi gözüküyor, emeklerinizin karşılığını hayatı ile ödemekle kalmayacak, size istemediğiniz kadar çok şey yapmak isteyecek. Tüm isteklerinizi yerine getirecek, sağlığına kavuşmasına yardım ettiğiniz için bol bol dua edecek. Bu duygusal ve güzel günler size sağlığın ne kadar önemli bir unsur olduğunu öğretecek, hayatın değerini bir kez daha anlayacaksınız ve ona göre hareket etmeye başlayacaksınız.

Yaşam standartlarınızı değiştireceğinize işaret ediyor, artık spora ve dengeli beslenmeye daha fazla dikkat edeceksiniz. Her ay düzenli olarak yürüyüş etkinliklerine katılacak ve doğayla daha fazla iç içe olacaksınız. Bu tutumunuz sayesinde enerjiniz ve hareket etme kabiliyetiniz yükselecek aynı zamanda farklı sosyal ortamlarda, değişik insanlarla tanışacaksınız. Fast food tüketmeye ara verecek ve meyve-sebzelere ağırlık vereceksiniz. Sağlığınızı korumak adına değişik hobiler edinecek ve bu konularda uzmanlaşmaya başlayacaksınız.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.