Kahve Falında Uçurum Görmek

Kahve Falında Uçurum Görmek
13 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 3.115 kez okundu.

Kahve falında uçurum görmek fal sahibinin iş hayatında dikkatli adımlar atması gerektiğini vurgulayan bir semboldür. Tehlike sinyalleri anlamına gelen uçurum sembolü iş hayatında alınacak kararların iki kez gözden geçirilmesi gerektiğini vurgular. Bazı fal yorumcularına göre haksız bir şekilde elde edilecek kazanca dikkat çeken uçurum sembolü, fal sahibinin uyanık olması gereken durumları ortaya çıkabileceğini de vurgular.

Etrafındaki şekillere göre yorumlanmalıdır. Etrafında bir takım insanlar var ise fal sahibinin aldığı kararlara karşı çıkan aile bireylerini simgelemektedir. Fal sahibi bu konuda sevdiklerinin kalbinin kırılmasına hiçbir şeyin değmeyeceği açısından uyarılmalıdır. Eğer fal fincanının dibinde büyük bir uçurum ve etrafında bir insan hayvan figürü var ise fal sahibi çok sevdiği biri ile  önemli bir konuda fikir ayrılığına düşecek demektir. Her zaman tehlike demek değildir. Eğer fal tabağının kenarında görülmüşse ve ortasında kalp simgesi çıkmış ise evlilik hayatında derin bir sevgi beslenen eşi simgelemektedir. Bekarlar için ise büyük bir aşka dalalettir. Ufak bir şelale ile birlikte belirmiş ise bu aralar kendisine verilen nasihatleri dinlemenin tam sırası demektir. Fal sahibi bazı konularda büyüklerinin yardımına ve fikirlerine ihtiyaç duyabilir. Bilir kişilerin tecrübeleri her zaman güvenilir bir yol izlenmesi için gereklidir. Eğer nazar boncuğu ile birlikte görülüyor ise fal sahibinin sağlığını ihmal etmemesi anlamını da taşımaktadır.

Kahve Falında Uçurum Kenarında İnsan Görmek

Başınıza gelecek kötü olayların habercisidir. Yapacağınız bir işi elinize yüzünüze bulaştırabilirsiniz. Son günlerde yaşadığınız huzur dolu günler, yerini sıkıntılı ve zor günlere bırakabilir. Çevrenizdekilerin sizin hakkınızda kötü düşünceleri, sizi olumsuz etkileyebilir. Bir tanıdığınız tarafından duyacağınız sözler yüzünden huzursuz olabilir, keyfiniz kaçabilir. Bu tanıdığınıza sabırlı davranırsanız, çevreniz tarafından olumlu karşılanabilirsiniz. Kötü tutumu yüzünden aranızın açılacağı bu tanıdığınız, arkanızdan çok konuşacak ve sizi zor durumlara düşürmeye çalışacaktır. Bu kişi hakkında kötü sözler söylememeli ve hırsınıza yenik düşmemelisiniz. Haklı olduğunuzu ispat edeceksiniz.

Bazı yorumcular için olumlu haberlerin habercisidir. İşiniz ile ilgili alacağınız güzel haberler sayesinde mutluluk yaşayacaksınız. Bu haber sadece sizi değil, hanenizdeki bireyleri de çok mutlu edecek. Ayrıca kıyamet sembolü, inançlarınız doğrultusunda hareket ettiğiniz anlamı da taşımaktadır. Yapacağınız bir ibadet sayesinde dini inançlarınızı bütünleyeceksiniz. Ruh sağlığınıza ve iç huzurunuza da iyi gelecek olan bu ibadet sayesinde kendinizi daha iyi hissedecek ve günahlarınızdan da kurtulacaksınız. Yakın zamanda gerçekleştireceğiniz ibadetiniz hanenizdeki bireyleri de mutlu edecek ve gurur duymalarına vesile olacaktır.

Arkadaş ortamında yapılan laubali konuşmalar ve şakalaşmalar canınızı sıkacağı için son zamanlarda yalnız takılmak istiyorsunuz. Eşinizi özlediğiniz için hırçınlaşıyorsunuz fakat onun artık eski eşiniz olması elinizi kolunuzu bağlıyor. Sizin onu hiç değmeyecek bir kadınla aldatmış olmanız işleri daha çapraşık hale getirdi. Kayıtsız kalamayacağınız bir iş teklifi alacaksınız ve şehir değiştirmek size iyi gelecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git