Kahve Falında Uçurum Görmek

Kahve Falında Uçurum Görmek
13 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.662 kez okundu.

Kahve falında uçurum görmek fal sahibinin iş hayatında dikkatli adımlar atması gerektiğini vurgulayan bir semboldür. Tehlike sinyalleri anlamına gelen uçurum sembolü iş hayatında alınacak kararların iki kez gözden geçirilmesi gerektiğini vurgular. Bazı fal yorumcularına göre haksız bir şekilde elde edilecek kazanca dikkat çeken uçurum sembolü, fal sahibinin uyanık olması gereken durumları ortaya çıkabileceğini de vurgular.

Kahve Falında Uçurum Görmek Ne Anlama Gelir ?

ucurum-resimleri

Falda uçurum görmek etrafındaki şekillere göre yorumlanmalıdır. Uçurum sembolü etrafında bir takım insanlar var ise fal sahibinin aldığı kararlara karşı çıkan aile bireylerini simgelemektedir. Fal sahibi bu konuda sevdiklerinin kalbinin kırılmasına hiçbir şeyin değmeyeceği açısından uyarılmalıdır. Eğer fal fincanının dibinde büyük bir uçurum ve etrafında bir insan hayvan figürü var ise fal sahibi çok sevdiği biri ile  önemli bir konuda fikir ayrılığına düşecek demektir. Uçurum görmek her zaman tehlike demek değildir. Eğer fal tabağının kenarında ufak bir uçurum sembolü görülmüşse ve ortasında kalp simgesi çıkmış ise evlilik hayatında derin bir sevgi beslenen eşi simgelemektedir. Bekarlar için ise büyük bir aşka dalalettir.

Uçurum sembolü ufak bir şelale ile birlikte belirmiş ise bu aralar kendisine verilen nasihatleri dinlemenin tam sırası demektir. Fal sahibi bazı konularda büyüklerinin yardımına ve fikirlerine ihtiyaç duyabilir. Bilir kişilerin tecrübeleri her zaman güvenilir bir yol izlenmesi için gereklidir. Eğer falda uçurum sembolü nazar boncuğu ile birlikte görülüyor ise fal sahibinin sağlığını ihmal etmemesi anlamını da taşımaktadır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git