Kahve Falında Üç Sayısı Görmek

Kahve Falında Üç Sayısı Görmek
13 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.153 kez okundu.

Kahve falında üç sayısı görmek, dileklerinizin, hayallerinizin ya da gerçekleşmesini istediğiniz olayların üç vakte kadar gerçekleşeceğinin işaretidir. Fal bakılması esnasında fincanı kapatırken tuttuğunuz dilek üç gün, üç ay veyahut üç yıl içerisinde gerçek olacak demektir. Faldaki üç sayısının kötü bir anlamı bulunmaz, hayırlı ve güzel haberlere, gelişmelere yorumlanır. Bununla beraber fincanda beliren üç sayısı yanında beliren herhangi bir şekil var ise, o şekil ile birlikte yorumlanır.

Kahve Falında Üç Sayısı Görmek Ne Anlama Gelir?falda üç sayısı görmek

Falda üç sayısı görmek, aslında başınıza gelecek olan iyi veya kötü olayların gerçekleşecekleri zamanı belli eder. Bunun için üç sayısının yanında beliren herhangi bir şekilden yardım alınır. Mesela, üç sayısının yanında bir yüzük simgesi var ise, üç vakte kadar hayatınıza girecek olan bir insandan veya sevgiliniz ile nikâh masasına oturacağınızdan söz edilebilir. Aynı şekilde üç rakamının yanında insan silueti bulunuyorsa, bu yakın çevrenizde bulunan bir insandan üç vakte kadar hayırlı bir haber alacağınızı işaret eder. Aynı zamanda falda üç sayısı görmek, aşk yaşamına dair yorumlar yapılmasına olanak tanır. Evli olmayan fakat bir ilişkisi olan kişiler için üç vakte kadar evlenmeye, bekâr ve ilişkisi olmayan kimseler için üç vakte kadar nasiplerinin artmasına ve kısmetlerinin açılmasına işaret etmektedir. Bu kişiler en yakın zamanda duygularını kendisine açıklayan kişilerden birisi ile tanışacak ve sonu evliliğe doğru giden bir ilişkiye adım atacaklardır. Bu ilişki sonrasında kurulan yuva her daim onlara mutluluk ve huzur getirecektir. Falda çıkan üç rakamının bir diğer anlamı ise, maddi durumunuzda meydana gelecek olan düzelme ve dahası mükemmele doğru ilerleme eğilimidir.

Falda Üç Sayısı

Üç sayısı görmek, üç vakte kadar artan şansınız neticesinde, borçlarınızdan kurtulacağınızın ve maddi açıdan refaha ereceğinizin göstergesidir.

Kahve falında üç sayısı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda üç sayısı görmenin anlamı ve üç sayısı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git