Kahve Falında Üç Ağaç Görmek

Kahve Falında Üç Ağaç Görmek
21 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 875 kez okundu.

Kahve falında üç ağaç görmek, zirveye göz dikmeyi işaret eder. Fal sahibi kişinin karakteri hakkında oldukça ipucu verir faldaki ağaç sembolü. Ağaç sayı olarak da ne kadar fazlaysa zamanla hırsla istenilen ve bu doğrultuda elde edilen her şeyin görünen ağaç sayısı kadar katlanacağı, çok çok fazla olacağını gösterir. Fal sahibi oldukça hırslı, tüm yaşantısını her şeyiyle başarıya odaklamış bir insan. Bu hırs, azim çok çalışmakla da desteklenince fal sahibini kimse tutamayacak, her elini attığı işi zirveye taşıyacak, kendi saygınlığını da tavan yaptıracaktır.

Kahve Falında Üç Ağaç Görmek Ne Anlama Gelir?falda üç ağaç görmek

Falda üç ağaç görmek kalabalık mekanlar açısından da yorumlanabilmektedir. Ağaç figürü birden fazla olunca kalabalık bir toplantıyı, bir grubun eğleneceğini işaret eder ve bu da bekar kişinin falında çıkmışsa eğer o kişinin evleneceğine, düğün merasimine yorumlanır. Ağaç sayısı ve ağacın dalları ne kadar fazlaysa, fincanda ne kadar çok yer kaplıyorsa evlilik de o kadar kısa süre içinde gerçekleşecek demektir.

Falda Üç Ağaç

Üç ağaç görmek veya fincanda ağaç sayısı ne kadar çoksa, fal sahibinin etrafında onu seven insanların o kadar çok artacağını gösterir. Ağaç görülen fal evlat sahibi olmaya da yorumlanır. Fal sahibinin ya da etrafında çok yakından tanıdığı bir akrabasının, arkadaşının çocuğu olacak ve bu çocukların üçüz olma ihtimali çok yüksek, atta aileye kesinlikle birden fazla çocuk gireceğine delalettir. Aileye ne kadar çok çocuk girerse o aile o kadar bereketlenecek, zenginleşecek, bolluk içinde bir hayat sürecektir. Ailenin sıkıntıları, aile içi küslükler, sorunlar da gelecek bu bebekler sayesinde çözüme kavuşacak, bağlar eskisinden çok çok daha kuvvetli olacaktır.

Kahve falında üç ağaç görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda üç ağaç görmenin anlamı ve üç ağaç kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git