Kahve Falında Türbe Görmek

Kahve Falında Türbe Görmek
7 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 4.151 kez okundu.

Kahve falında türbe görmek, hayırlı bir işarete delalet eder. Yapılacak adım atılacak iş her ne ise oldukça faydalı olacaktır. Yapacağı iş öyle hayırlara vesile olacak ki birçok insan bu durumdan faydalanacaktır. Aynı zamanda duası edilen, istenilen tüm dilekler bir çırpıda gerçekleşip büyük bir mutluluğun yaşanmasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra düz mantık ile de algılanabilip yakın zamanda bir türbeye gittiğini ya da gideceğini de simgeleyebilmektedir.

Rahmet bekleyen ölmüşlere yorumlanabilir. Kaybetmiş olduğunuz bir yakınınız sizden rahmet istiyor olduğundan bir mevlit okutmakta fayda vardır. Evli çiftler için ikiz bebek müjdesi de olabilir. Yalnızca fal sahibi değil hane içerisinde ya da yakın arkadaş ve akraba çevresinde hamile olan bir tanıdığınız tek bebek beklerken ikiz bebek sevinci yaşayacak demektir. İkiz bebekler, aile ekonomik yönden ne denli kötü olsa da bereketleri ile gelecekler hanede bolluk ve bereketin öncüsü olacaklardır. Her türlüsü bol hayır ve nasibin habercisidir. Mevcut olan tüm maddi ve manevi sıkıntılar nihayete erecek kişi uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacak, bununla birlikte yardıma ihtiyacı olan birçok insana hayrı geçecektir.

Gönlünüzü kaptırdığınız bir güzel tarafından yorucu günler geçirebilirsiniz. Bu becerikli ve zarif hanımefendinin hareketli yaşantısına ayak uydurmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Birlikte güzel vakit geçirdiğiniz için niyetiniz gün geçtikçe ciddileşiyor. Ilımlı ve sevecen yapınız sayesinde etrafınızdaki herkes sizi çok seviyor. Eski iş arkadaşlarınızdan birinin üzücü haberlerini alabilirsiniz. Stres size hiç iyi gelmiyor.

Konuşmaktan rahatsız olduğunuz konular hakkında size sorular sormaya devam eden biriyle aranızı açmak istiyorsunuz. Kendisine rahatsız olduğunuzu açıklamak daha çok işe yarayabilir bunu unutmayın. Bakışlarından çok etkileneceğiniz bir erkekle tanışacaksınız ama yaşadığınız eski olaylar korkmanıza neden olabilir. Endişelerinizi bir kenara bırakıp bu insanla ciddi bir birliktelik yaşamayı düşünebilirsiniz çünkü o çok iyi bir insan.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git