Kahve Falında Tünel Görmek

Kahve Falında Tünel Görmek
23 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.111 kez okundu.

Kahve falında tünel görmek, aile içinde veya ilişkide yaşanan birtakım sorunların çözülmesine, olayların tatlıya bağlanmasına işaret etmektedir. Mutluluk ve huzur dolu günlerin kapıda olduğunun, çok yakın zamanda kavuşulacağının habercisidir.

Sıkıntı yaşanılan ve bundan dolayı üzüntü duyulan olayların son bulmasının göstergesidir. Aile içinde veya evli değilseniz ilişkinizde yaşadığınız sıkıntılı süreç ve üzüntü veren olaylar son bulacak demektir. Eşiniz veya sevgiliniz ile yaşayacağınız mutlu ve huzurlu günler çok yakındadır. Yakın zamanda son bulacak olan bu sıkıntılar bir daha geri dönmeyecek uzun bir süre mutluluğun tadını çıkaracaksınız. Sizin için kavga eden iki kişiyi de temsil ediyor olabilir. Farkında olmasanız da siz çok sevilen birisiniz öyle ki uğrunuzda kavga bile ediliyor. Aynı zamanda başarı ve kariyer ile de ilişkilendirilir. Kişinin ailesinden birisi büyük bir başarı kazanacak ve sonucunda tüm aile sevince boğulacak demektir. Gösterdiğiniz çabaların sonucunu yakın zamanda alacaksınız demektir. Muhteşem bir terfi ve maddi kazancınızda artış sizi bekliyor olabilir hazırlıklı olun! İyi ve güzel olayların habercisidir. Mutluluk ve sağlık ile ilgili olumlu gelişmeler yalayacak demektir. Bunların yanında çıkılacak olan bir seyahat ile de eş değer tutulur. İş kaynaklı olduğu ön görülen bu geziden mutlu ve hayırlı haberler ile döneceksiniz demektir. Ancak bu gezi sonrasında ortak bir iş kurmayı planlıyor veya önceden planlanmış bir ortak işe girme girişimlerinde bulunuyorsanız dikkatli olmakta fayda var! Çünkü bu ortaklık size hayırlar getirmekten ziyade bir nebze sorun çıkartıp başınızı ağrıtabilir. Bu sebepe düşünerek adım atmakta fayda var.

Yaşamı içerisinde sahip olduğu tüm kötü ve iyi olay, duygu ya da anların aynası niteliğindedir. Kişinin sahip olduğu tüm pişmanlıkları, ihanetleri, mutlu anları içerisinde barındırır. Hayata dair somut olarak düşünülecek olursa herkesin bildiği gibi günlük yaşamda çamaşır leğeni kirli ya da temiz çamaşırları tek bir yerde toplayabilmek adına kullanılmaktadır. Bu fikirden yola çıkılacak olursa,  kişinin somut ya da soyut tüm yaşamını yansıtabilmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git