Kahve Falında Tüfek Görmek

Kahve Falında Tüfek Görmek
23 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 3.016 kez okundu.

Kahve falında tüfek görmek, yaşamınız boyunca ayakta kalmak için büyük mücadeleler verdiğiniz, bununla birlikte yine zorlu bir döneme giriş yapacağınız anlamını taşır. Anlam olarak en cezbedici yanı tüm mücadelelerden galip geleceğinizin simgesi olmasıdır. Çünkü güçlü ve istikrarlı karakteriniz size her problemi sakin ve kararlı bir şekilde çözme olanağı tanımaktadır. Fincandaki tüfek kimi zaman oluşabilecek bir takım sorunların da haberini verebilmektedir. Tüfek eğer ki bir kalp figürü ile aynı düzlemde belirmiş ise aşk hayatında yaşanacak tartışmalar zamanla çekilmez hale gelip ilişkinin sonlanacağı anlamını taşır. Bu ilişki dışarıdan bakan gözler tarafından ne denli güçlü ve temeli sağlam gözüküyor olsa da aslında uzun süredir sabredilip içe atılan birçok söz bir çırpıda ağızdan çıkacak ve birlikteliği intihara sürükleyecektir.

İş ortamında çıkacak olan anlaşmazlıklar nedeni ile gizliden düşman olan insanların varlığını ifade eder. Eğer ki faldaki tüfek iki adet ve birbirine dönük ise beklettiğiniz, niyeti hakkında tahmin yürüttüğünüz bir kimse ile büyük münakaşa yaşayacaksınız demektir. Ancak iki ayrı tüfek aynı yere bakar şekilde belirmiş ise yaşam mücadelesinde bir kimse ile sırt sırta vererek sıkıntıları kolaylıkla atlatacağınız anlamını taşır.

Bu dönem daha atak ve cesur kararlar vermen gereken fırsatlar çıkaracak karşına. Kısa sürede karar vermen seni başarıya götürebilir. Herkes eğlenirken bir köşede oturup seni hayal eden bir adam belirmiş falında.Bu adam 3 vakte kadar cesaretini toplayıp karşına çıkmayı başaracak.Aklını karıştırmayı başaracak bu adama bir şans vereceksin ve pişman olmayacaksın.

Kahve Falında Tüfekli Asker Görmek

Kalbinizde taşıdığınız inancı, aşkı, yaratıcı yeteneklerinizi, özgür olmak istemenizi ifade eder. Bu süreçte beklemediğiniz pek çok durum gerçekleşecek ve bu olaylar hayatınıza farklı soluklar sokacaktır. Bulunduğunuz ortamdan çok sıkıldığınızı ve farklı bir yere taşınacağınız anlamı taşımakta. Karakter özelliklerini iyi tanıdığının, kusurlu yönleri düzeltmek için hayatına tertemiz bir sayfa açmak istediğini niteler. Tabii kusurlu yönleri kadar muhteşem olan özelliklerini daha çok ön planda tutmaya çalışarak herkes tarafından saygın bir konumda yer alacak. Hayatınızdaki bu değişimden itibaren el yeteneklerinizi keşfedecek ve bunları daha çok geliştirmeye gayret edeceksiniz.

Kahve Falında Kalaşnikof Görmek

Sevdiğiniz kişinin sevginize vereceği karşılığa yorulur. Yüksek mevkilere sahip kişilere tanışacağınıza ve bunun sayesinde iş hayatınızda alacağını terfiye de işarettir. Günlük sıkıntılarınızdan arınacak ve mutlu bir ömür süreceksiniz. Maddi yönden bol kazançlı bir süreç sizi bekliyor. Fincanda bu figürün çıkması aşka veya evliliğe yorulur. Evli kişiler için bebek müjdesi taşımakta. Genel anlamda fincanda çıkan bu sembol hayatınızın rayına oturacağına, tüm aksiliklerin sonlanacağına ve rahat dolu günlerin işareti olarak nitelendirilir.

Kahve Falında Eli Tüfekli Adam Görmek

Saçma sapan düşüncelere kapılarak hayatı kendine zindan etmeyi bırak. Geçmişi tatlı bir anı olarak geride bırakıp yoluna devam etmelisin. Tecrübelerinden faydalanmak istediğin bir büyük tarafından önemli bir konuda uyarılacaksın. Kafanı karıştıran meseleleri çözümlemek için insanlarla iletişime geçmeye başlıyorsun ve çözüm bulacaksın. Beklemediğin bir anda gözüne takılacak olan bir kadından fena halde etkileniyorsun.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git