Kahve Falında Torba Görmek

Kahve Falında Torba Görmek
12 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 903 kez okundu.

Kahve falında torba görmek, aslına bakarsak azim, hırs ve nefis ile verilen savaşın bir göstergesidir. Nefsi ile maddi açıdan verdiği bu savaşta fal sahibi galip gelmektedir. Zira falında torba çıkan kişi için torba figürü harcamalarını düzenli ve takip ederek yapan, tabiri caizse ayağını yorganına göre uzatmasının bilen bir kişi olduğunun göstergesidir. Öte yandan torba simgesi fal sahibinin içine kapanık, derdini kimseye anlatmayan bir kişi olduğu yönünde de yorumlanır.

Kahve Falında Torba Görmek Ne Anlama Gelir?falda torba görmek

Falda torba görmek, içinde bulunduğunuz borçlardan kısa sürede kurtulacağınızı ve malınızı güzel değerlendirebildiğiniz takdirde hayatınız boyunca sürecek bir refaha ve zenginliğe kavuşacağınızın işaretidir. Elinizde olan parayı har vurup harman savurmaktan ziyade borçlarınızı ödeme yönünde değerlendirmeli ardından kalan paranızı yastık altına koymalısınız. Aynı zamanda torba simgesi ilerleyen dönemlerde maddi açıdan sıkıtılar yaşayabileceğinizi bu nedenle elinizde var olan paranızı biriktirerek geleceğe yönelik yatırımlar yapmanız gerektiğinin uyarıcısıdır. Buna ek olarak torba simgesi yanında beliren insanlar ile birleştiğinde, çoğu zaman yakın bir zamanda hiç beklemediğiniz bir yerden elinize bir miktar para geçeceğini gösterir. Bu para hayırlı bir yerden gelecek ve yine falına bakılan kişi bu parayı hayırlı konularda harcayacaktır.

Falda Torba

Torba görmek, fal sahibinin içine kapanık bir kimse olduğunu ve duygularını kolay kolay yakınları dâhil hiç kimse ile paylaşmadığını gösterir. Ancak fal sahibi en kısa sürede bu huyundan kurtulmalı, mutsuz olduğu ve şikâyetçi olduğu durumları dile getirmelidir. Belki de çektiği sıkıntılardan ve yaşadığı sorunlardan bu şekilde kurtulması mümkün olacaktır. Çünkü sorunlarını içine atmakla birlikte yalnızca dert üstüne dert eklendiğini unutmamalıdır.

Kahve falında torba görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda torba görmenin anlamı ve torba kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git