Kahve Falında Top Görmek

Kahve Falında Top Görmek
7 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.217 kez okundu.

Kahve falında top görmek fal sahibin hayatında büyük önemi olan birisine kendisini fark ettirmek için çeşitli oyunlar oynayacağını müjdeler. Eğer fal fincanın kulp kısmında beliren bir top sembolü var ise bu kişi fal sahibinin hanesinde birisidir ve büyük ihtimalle de eşi olacaktır. Duygularını direk olarak anlattığı zaman pek sonuç alamayan fal sahibi işi imalı oyunlara dökecek ve çok da başarılı olacaktır. Hem bu sayede hayatına biraz da eğlence katmış olacaktır.

Bir diğer anlamı ile iş hayatında daha aktif bir dönemin kapıda olduğunu belirtir. Bu dönemde fal sahibi ailesinden ve özel yaşantısından biraz kopmak zorunda kalabilir ama ileriye dönük yatırımlar yapabilmesi için kısa süreli fedakarlıklar yapması da şart olacaktır. Fincanın dip kısmında belirmiş büyük bir top sembolü fal sahibinin etrafında enerji dolu ve çalışkan insanların çoğalacağını işaret eder. Bu insanlar ile bir grup olmak ve onların enerjisinden faydalanabilmek fal sahibinin kendisini daha huzurlu hissetmesine neden olacaktır. Bazı fal yorumcularına göre ele geçen fırsatların en iyi şekilde değerlendirilmesi anlamına gelmektedir. Bereketli ve aktif bir dönemde olunmasından dolayı bu süre içerisinde etrafındaki tüm fırsatları en iyi şekilde değerlendiren fal sahibi hak ettiği başarıyı nihayet elde edecek ve dikkatini tamamen iş hayatına yönlendirebilecektir. Fal tabağında belirmiş ise ikili ilişkilerinde düzelme kaydeden ve kırdığı insanların gönüllerini tek tek alan fal sahibi ile yorumlanır.

Bir aile bireyinin solunum veya akciğer ile ilgili ciddi bir rahatsızlığı olacağına işaret eder. Hatta bu bireyin normal hayatında sigara bile kullanmamasına karşın bu teşhisi alması tüm aile bireylerini hayrete düşürecektir. Uzun soluklu hastane koşuşturma günleri ailenin üzerine kara bir bulut gibi çökecektir. Aile bireyleri normalde olduğundan çok daha fazla sabırla ve sükunetle karşılayacaklardır. Kısa sürede hastanın iyileşmeye başlaması tüm aile fertlerini derinden sevindirecektir. Hatta bir kutlama yapılacak ve bu kutlama sonunda aile bir yerden maddi bir kazanç bile sağlayacaktır.

Aynı zamanda küçük harcamalara çok fazla para gideceğini gösterir. Kişi yakında çok gereksiz yerlere çok fazla para harcayacak ve bunun farkında olmayacaktır. Bunlar bir günde veya bir kaç güne yayılmış bir biçimde gerçekleşebilir. Çoğu nakit olacak bu harcamalar ileride yaşanacak maddi bir zorluğun giderilmesi gerektiği zaman kişiyi daha da zor bir duruma düşürecektir. En kısa zamanda farkındalık kazanmak bireyin yapacağı en doğru hamle olabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git