Kahve Falında Tokmak Görmek

Kahve Falında Tokmak Görmek
6 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.702 kez okundu.

Kahve falında tokmak görmek, sıkıntılı bir anlama gelir. Kahve bardağında tokmağı seçmek zordur ancak dikkatli bakıldığında anlaşılır ve kişinin başına sıkıntılar açılacağına işarettir. Genellikle uyumlu ve iyi niyetli insanlardır ve bu durumdan faydalanmak isteyen insanlar bu sembolle eşleşir. Sizden faydalanmak isteyen kişiler olacaktır ve sizi zor zamanlar beklemektedir. Boyu büyükse fal sahibi çok büyük bir kırgınlık yaşayacaktır. Çoğu zaman bir uyarıcıdır. Kişinin yakın çevresi tarafından zor duruma sokulacağını ve dikkatli olması gerektiğini haber verir.

Kişinin hayal kırıklığına uğrayacağı anlamına gelir. Bir el tokmağı tutuyorsa çok güvendiği birinden kötülük görecektir. Aynı zamanda kişinin, bir sorunun çözümü için herhangi bir yere veya herhangi bir kişiye başvuracağına işarettir. Genellikle iyi ve kırılgan insanların falında çıkan bir semboldür. Bu kişileri, kendilerini maşa olarak kullanmak isteyen insanlara karşı uyarır. İyi niyetini kullanmak isteyen bir kadın, seni aldatmak için planlar yapıyor, temkinli olmanda fayda var. Sık sık yaşadığın unutkanlık problemini önemseyemeye başlasan iyi edersin. İhmal etmeye devam edersen bu sorun ilerde daha ciddi boyutlara taşınabilir. Heyecan ve mutluluktan kalbinin küt küt atacağı mutlu bir haber alacaksın. Bu haberle hayatın değişecek.

Çocuklarına uygulamış olduğun baskı, onlarla sürekli tartışmana sebep oluyor. Onları biraz özgür bırakman, güzel işler başarmalarına neden olacak.Yaşamış olduğun stresli ve yorucu günler sonunda dileğin gerçekleşecek. Ancak ufak bir sağlık sorunu yaşamana neden olacak.Kılık kıyafetine gereğinden fazla özen gösteren ılımlı bir bey ile tanışman, hayata bakış açının değişmesine neden olacak.

Uzun bir yol olarak yorumlanır. Kişi en kısa zamanda yolculuğa çıkacak demektir. Ertelediği yurt dışı ziyareti söz konusu olabilir. Yolculuklar genelde uçakla olur. Bir hafta sonunu tatile ayırmak isteyebilirsiniz. Farklı yerleri görmek size iyi gelecektir.

Bazı planlarını bir süre erteleyebileceğiniz anlamındadır. Eğitim için bir kurs düşünüyorsanız başka bir zaman gitmeye karar verebilirsiniz. Özel hayatınızda evlilik söz konusuysa iş sebebiyle yada bazı soru işaretleri nedeniyle evliliği askıya alabilirsiniz. Yeni bir projeye adın atacaktır. Yeni projenizde istikrarlı çalışırsanız başarılı olacaksınız. İstediğiniz noktaya geleceksiniz. İşe başlamadan önce proje aşamasında tüm ayrıntıları düşünmelisiniz. Düşündüğünüzün aksine bir olay gerçekleşmemesi için acele hareket doğru olmayacaktır. Sizden yaşça büyük birisinden destek alacağınız anlamına gelir. Maddi konularda sıkılıyorsanız aile büyüğünden borç para isteyebilir ve istediğiniz karşılığı alabilirsiniz. Borcunuzu kapatmak için bankadan kredi çekebilirsiniz ve bu konuda pratik çözümlerle karşılaşabilirsiniz. Duygusal yönden kafa karışıklığınızı sizden büyük biriyle paylaşabilirsiniz demektir. Bu kişi sizi rahatlatacak konuşmalar yapacaktır. Cevabınızı bulamadığınız sorulara çok fazla takılmayacaksınız ve herşeyi oluruna bakacaksınız. Kişi birikim yapmaya karar verir ve bunun için bir hesap açtırabilir. Geleceğinizi düşünerek bazı birikimler yapma düşüncesi içine gireceksiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git