Kahve Falında Tohum Görmek

Kahve Falında Tohum Görmek
30 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.743 kez okundu.

Kahve falında tohum görmek, bereketin, üremenin, hayırlı bir olayın habercisidir. Çok kısa bir süre sonra çok bereketli bir döneme gireceğinizin habercisidir. Kültürümüzde bereketi ve hayrı simgeler. Kahve falında da bu şekilde yorumlanmalıdır. Uzun zamandır olması için çok emek verdiğiniz bir olay var ise, kısa bir süre sonra olacağına dalalettir. Verdiğiniz tüm emeklerin karşılığını alacağınız güzel bir dönem sizleri bekliyor. Eğer hayatınızı değiştirecek bir sınava hazırlanıyorsanız o sınavınızın iyi geçeceğinin bir işaretidir. Aynı zamanda bir iş başvurusunda bulunmuş olabilirsiniz ve o işe de kabul edilebilirsiniz. Uzun zamandır hoşlandığınız kişiden karşılık bulabilirsiniz.

Maddi kazanca ve zenginliğe yorumlanabilir. Yeni gireceğiniz bir işte iyi kazançlar sağlayabilirsiniz. Eğer ticaret ile uğraşıyorsanız, yatırım yapmanızın tam sırası. Çünkü çok bereketli ve kazançlı döneme giriyorsunuz. Bekar iseniz yakın bir zamanda hayırlı bir evlilik yapabilirsiniz. Evli iseniz, hayırlı bir evlada sahip olabilirsiniz. Güzel bir haber alabilirsiniz. Çok koyu renkli ise haber size kısa bir sürede ulaşacaktır, eğer açık renkli ise haberin gelmesi biraz zaman alabilir.

Aklınızın almayacağı kadar büyük bir sürpriz ile karşınıza çıkacak olan nişanlınız sevinç gözyaşları dökmenize neden olacak. Mutluluğunuza gölge düşmesinden çok korkuyorsunuz ama boşa evham yapmayın. Kardeşler arası minik bir yanlış anlaşılma yaşayacaksınız ama büyükler ortamı çabuk bulacak. Kaybettiğiniz bir eşyanızı bulmanın sevinci içindesiniz. Unutkanlığınıza çare bulmak için doktora gitmeniz gerekebilir.

Birden çok çocuğa sahip olmak, onları hayırlı bir şekilde yetiştirmeye işaret eder. Ayrıca birbiriyle uyum içinde çalışan kadın ve erkek meslektaşları gösterir. İşini bilen, aynı zamanda takıntı derecesinde düzenli ve titiz insanlarla uzun yıllar boyunca büyük işler yapmaktır. Simetrik ve hayranlık uyandıran tasarımlara imza atmaktır. Düzen konusunda önemli dersler almak ve bu derler sayesinde harika işler çıkarmaktır. Hem bedenen hem de yaşanılan yer olarak temizliği sembolize eder. Kendisiyle barışık, çevresine neşe saçan, bu nedenle işini de çok iyi yapan, mutluluk veren insanlarla arkadaş olmaktır.

Bazı konularda kandırılmış olduğunuzu yeni yeni fark ediyorsunuz ama bunu sorun etmek yerine tatlı bir intikam alma yolunu seçerek akıllılık edeceksiniz. İşle ilgili konularda panik ve korku yaşamanız eşinizi de tedirgin ediyor. Kocanız sizden daha deneyimli olduğu için onun tavsiyelerini dinlemekten çekinmemelisiniz. Yaşadığınız olayların sizi büyütmesine izin verin ve şikayet edip durmaktan vazgeçin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git