Kahve Falında Tırmık Görmek

Kahve Falında Tırmık Görmek
5 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.854 kez okundu.

Kahve falında tırmık görmek, hayra ve olumlu işlere delalet eder. yakın zaman içinde aşk hayatında ve iş yaşamında bir takım olumlu gelişmeler yaşayacaktır. Kişi eğer evli ise eşi ile yakın bir zamanda bir seyahate çıkacaklarına bu süreçte birlikte çok iyi vakit geçireceklerine işaret eder. Evli değil ise o zaman da onu hayırlı bir kişi bekliyor demektir. Yakın bir zamanda bu kişi onu bulacak ve ciddi bir birlikteliğe adım atılacaktır. Bu kişi ile ömür boyu mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine ve birbirine olan bağlılıklarının hiç bitmeyeceğine işaret eder.

Kişinin iş yaşamında da bir takım olumlu olayların meydana geleceğini bildirir. Fal sahibi kadın ise yeni bir işe girecek ve işinde diğer çalışanlara göre farkını ortaya koyarak kısa zamanda gözde bir çalışan konumuna gelecektir. Eğer erkek ise kısa bir süre içinde yeni bir işin kurulacağına ve bu işin çok hayırlı olacağına delalet eder.

Aradığın aşk çok da uzakta değil. Tabiri caizse burnunun dibinde. Uzaklara bakmak yerine yanı başındaki değerlerin farkına varmalı ve harekete geçmelisin. Renkli bir kişiliğe sahipsin. Bu kişisel özelliklerin kimi zaman karşı cins tarafından yanlış anlaşılıyor olsa da içindeki bu coşku senin yaşam kaynağın, ondan vazgeçmemeli ve doğallığını bozmamalısın.

Hayatınızı önemli ölçüde etkileyecek bazı kararlar alacağınıza delalet eder. Eğitim hayatınız boyunca yapamadığınız bazı şeyleri harekete geçirmek için harekete geçebilirsiniz. Aşk yaşamınızı renklendirecek güzel bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Sizi seven insanları üzmemeli ve üzdüğünüz kişilerin de gönlünü almalısınız. Bu sayede daha huzurlu olacağınızı göreceksiniz. Sabırlı olduğunuz zaman işlerinizin kendiliğinden yoluna girdiğini göreceksiniz. Bu dönemde bir iftiraya uğrayabilirsiniz fakat kısa süre içinde haklılığınız kanıtlanacak ve rahat edeceksiniz. Mutlu bir birlikteliğe yelken açabilir ve güzel bir aile hayatının temellerini atabilirsiniz. Maddi sıkıntılarınızdan kurtulacağınız bir döneme gireceksiniz. Sevdiğiniz biri ile de kısa süreli bir anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.

Bu ay içerisinde hanene girecek olan yüksek meblağlı bir para ile büyük sevinç yaşayacaksın. Maddi açıdan oldukça iyi bir dönem seni bekliyor. Ancak elinden çıkacak paralar da bulunmakta. Düğün ya da nişan gibi bir davete katılabilirsin. Evliliğinde her şey yolunda gitmekte. Eşinin sadakati ve karşılıklı olarak duyduğunuz aşk aranızdaki bağı daha da kuvvetlendiriyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git