Kahve Falında Ters Z Harfi Görmek

Kahve Falında Ters Z Harfi Görmek
17 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.754 kez okundu.

Kahve falında ters z harfi görmek, çoğu harf gibi tanışacağınız yeni bir insanın habercisidir. Tanıştığınız bu kişi aşk yaşamınızda rol oynayacak birisi olabileceği gibi bir dostunuz veya sırdaşınız da olabilir. Sizi olumlu ya da olumsuz olarak etkilemesi ters z harfinin fal fincanında belirdiği konuma göre ve harfin belirgin ya da silik olmasına göre farklılık göstermektedir.

Kahve Falında Ters Z Harfi Görmek Ne Anlama Gelir?falda ters z harfi görmek

Falda ters z harfi görmek aşırı alınganlık göstereceğiniz bir döneme gireceğinizin de habercisidir. Gireceğiniz bu dönemde gerek siz gerekse de yakın çevrenizdekiler dikkatli davranmalı adımlarını düşünerek atmalıdır. Zira ufacık bir durumdan bile tartışma ortaya çıkması işten bile değildir. Duygusal açıdan hassaslaştığınız bu dönemde sizi üzebilecek veya sinirlendirebilecek durumlardan uzak durmalısınız. Yoksa normalde fazla önemsemeyeceğiniz bir olaya gereksiz üzülebilir, canınızı sıkabilirsiniz. Bunun neticesinde çeşitli sağlık problemleri bile yaşayabilirsiniz. Kahve falında ters Z harfi görmek dökeceğiniz gözyaşlarının da göstergesidir. Bu gözyaşları ters Z harfinin yanında bulunduğu simgelere göre farklılık göstermesinin yanında en genel anlamı ile mutluluk gözyaşları olarak tabir edilir. Eğer ters Z harfinin yanında bir at simgesi var ise bu bir evlilik haberi veya alacağınız bir evlilik teklifi ile duygulanıp, gözyaşlarınıza hâkim olamayacağınızı gösterir. Ya da ters Z harfinin yakınlarında bulunan bir emzik silueti bir hamilelik veya sağlıklı doğum haberi ile mutlu olup, gözyaşı dökeceğinize işaret eder.

Falda Ters Z Harfi

Ters z harfi görmek fal sahibinin kararlı ve istikrarlı bir kişi olduğunu gösterir. Falına bakılan kişi hayatta attığı her adımı düşünerek atmakta ve bir sonraki adımı hesaplayarak planlar yapmaktadır. Fincanda beliren ters z harfi kişinin bu özellikleri ile hayatta sert darbeler almayacağını da göstermektedir.

Kahve falında ters z harfi görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ters z harfi görmenin anlamı ve ters z harfi kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git