Kahve Falında Ters Y Harfi Görmek

Kahve Falında Ters Y Harfi Görmek
12 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 4.429 kez okundu.

Kahve falında ters y harfi görmek, yeni tanışacağınız ve hayatınıza dâhil olacak olan birisinin habercisidir. Bu kişi fal fincanına bakılan kişinin hayatının tam orta noktasına yerleşecek ve fal sahibini olumlu ya da olumsuz olarak etkileyecektir. Olumlu ya da olumsuz, nasıl etkileyeceğini ise fincanda ters y harfinin bulunduğu konum belli eder.

Kahve Falında Ters Y Harfi Görmek Ne Anlama Gelir?falda ters y harfi görmek

Falda ters y harfi görmek, bir konu için karar aşamasında bulunduğunuzu ve bu aşamayı uzun tutarak, etraflıca oturup düşünmeniz gerektiğini işaret eder. Kahve falında ters y harfi görmek, hayatınızın sıradanlığını ve monotonluğunu silip atacak yepyeni bir insanla tanışacağınızı gösterir. Bu kişi hayatınızı olumlu ya da olumsuz olarak etkileyecektir. Eğer y harfinin bulunduğu konum fincanın alt kısmına yakın ise, bu tanışacağınız kişinin hayatınıza beraberinde olumsuzluklar getireceğini, sizi üzebileceğini gösterir. Ters y harfi fincanın alt kısmından ne kadar yukarıda ise, tanışacağınız kişi hayatınıza o denli güzellikler ve neşe getirecektir. Bu kişiden uzak durmanıza gerek yok demektir. Hoş, siz ne kadar kendinizi geri plana atsanız da bu kişi neşesi ve sıcak tavırları ile sizi etkisi altına alacaktır. Kahve falında ters y harfi görmenin anlamı nedir sorusuna bir diğer cevap ise karar aşamasında olan bir konunun sonuçlanmasıdır. Uzun süredir üzerinde düşünmekte olduğunuz bir konunun en nihayetinde karar zamanı geldi çattı. Ancak yine de uzun uzun oturup düşünmelisiniz.

Falda Ters Y Harfi

Ters Y harfi görmek düşünerek hareket etmediğinizde takdirde hayatınıza gelebilecek olan olumsuz durumların uyarıcısı niteliğindedir. Bu sebeple uzun süredir yaptığınız gibi karar vermek üzereyken de iyice düşünün, her tercihiniz için olumlu ve olumsuz yönleri sıralayıp en ağır basanını tercih edin.

Kahve falında ters y harfi görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ters y harfi görmenin anlamı ve ters y harfi kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git