Kahve Falında Ters V Harfi Görmek

Kahve Falında Ters V Harfi Görmek
12 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.222 kez okundu.

Kahve falında ters v harfi görmek, falına bakılan kişinin kişiliği ile ilgili yorumlar yapılmasına olanak tanır. Biraz melankolik bir ruh hali biraz da kendini beğenmişlik olarak tanımlanan v harfi, fal sahibinin içine kapanık, duygularını ve hislerini ailesi de dahil kolay kolay kimse ile paylaşmayan birisi olduğunu gösterir.

Kahve Falında Ters V Harfi Görmek Ne Anlama Gelir?falda ters v harfi görmek

Falda ters v harfi görmek fal sahibinin Allah’tan başka hiç kimsenin yardımına aman demeyecek kadar gururlu birisi olduğunu gösterir. Kahve falında ters v harfi görmenin genelde kişilik ile ilgili özellikler olarak yorumlandığı söylemiştik. Ters v harfi kişinin kendini beğenmiş olarak göründüğünü, gururlu ve içine kapanık bir kimse olduğunu gösterir. Fakat fal sahibi kendini beğenmişlikten ziyade insanların yardımına ihtiyaç duymadığından ötürü kendini geri çekmesinden ve kimseye derdini anlatmamasından dolayı kendini beğenmiş gibi görünüyor olabilir. Ancak böyle davranmasının altında yatan türlü sebepler vardır. Falda çıkan ters v harfi fal sahibinin herkesin derdinin dinleyen ve çözüm bulmak için çabalayan bir kişi olduğunu ifade eder. Ama herkesin yardımına koşmasının aksine, ters duran v harfi falına bakılan kişinin derdini anlatacak tek bir kişi bulamadığını bulduğunda bile hiçbir etkisi olmadığını gösterir.

Falda Ters V Harfi

Ters v harfi görmek uzun süredir birbirinden hoşlanan fakat iki tarafında açılamadığı, duygularını su yüzeyine çıkaramadığı bir ilişkiyi de temsil ediyor olabilir. Ancak bu iki kişi yakın zaman içerisinde birbirine karşı duygularını dile getirecek ve ateşli bir aşkın kıvılcımını yakacaklar demektir. Çekingen bir tavır ile başlayan bu ilişki ilerleyen dönemlerde huzurlu ve mutlu bir birliktelik haline gelecek, dahası mutlu bir evlilik ve aile yaşamı ile sonlanacaktır.

Kahve falında ters v harfi görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ters v harfi görmenin anlamı ve ters v harfi kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git