Kahve Falında Ters U Harfi Görmek

Kahve Falında Ters U Harfi Görmek
12 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.915 kez okundu.

Kahve falında ters u harfi görmek, bir ilişki yaşamıyor ve bekâr iseniz, yakın zamanda isminin içinde u harfi bulunan birisi ile tanışacağınızı gösterir. Evlenmek istiyor ancak sevgiliniz yok ise ters u harfi üç vakte kadar kısmetlerinizin artacağını, karşınıza pek çok hayırlı kısmet çıkacağını gösterir. Bununla birlikte evli iseniz, fal fincanında beliren ters u harfi uzun süredir devam eden kırgınlık ve soğukluk döneminin sona ereceğinin bu durumu takiben mutlu ve huzurlu günlerin ailenizle birlikte olacağının göstergesidir. Üstelik bu mutluluk gelip geçici değil, uzun bir dönemin başlangıcıdır.

Kahve Falında Ters U Harfi Görmek Ne Anlama Gelir?falda ters u harfi görmek

Falda ters u harfi görmek, aşk yaşamına yönelik yorumların yanı sıra iş yaşamına yönelik yorumlar yapılmasına da olanak tanır. Falda çıkan ters u harfi iş arıyorsanız ismi u ile başlayan birisi ile bir görüşme yapacağınızı ve bu görüşmenin olumlu geçeceğinin habercisidir. Yaptığınız bu olumlu görüşme sonrasında yine ismi u harfi ile başlayan veya isminin içinde u harfi bulunan saygın bir şirkette, iyi bir pozisyonda işe başlayacağınızı gösterir. Bunun yanında eğer maddi durumunuzda yaşadığınız sıkıntılar var ise, falda beliren ters u harfi en yakın zamanda tüm borçlarınızdan kurtulacağınıza ve maddi açıdan refah ve huzura ereceğinize işarettir. Eğer bu dönem sonrasında harcamalarınıza dikkat ederseniz, isminde u harfi bulunan bir kişinin yardımı ile geleceğe yönelik yatırımlar yapabilirsiniz ve tekrar aynı durumlar ile karşılaştığınızda sıkıntıya düşmezsiniz.

Falda Ters U Harfi

Ters u harfi görmek eğer sevgilinizin isminde U harfi var ise, onunla kısa bir zaman sonra bir takım sıkıntılar yaşayabileceğinizi gösterir. Ancak bu problemler büyütülmeye gerek duymayacak kadar ufak ve kolay halledilebilir olan problemlerdir.

Kahve falında ters u harfi görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ters u harfi görmenin anlamı ve ters u harfi kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git