Kahve Falında Ters T Harfi Görmek

Kahve Falında Ters T Harfi Görmek
12 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.615 kez okundu.

Kahve falında ters t harfi görmek,  fal sahibinin heyecan ve mutluluğu en üst düzeyde yaşayacağını veya hali hazırda yaşamakta olduğunu gösterir. Fal fincanında ters duran t harfi, falına bakılan kişinin yakın zamanda yaşadığı stresli ve gergin günlerin artık sonra ereceğinin, karamsar olmayı bir kenara bırakıp hayatını tadına vararak yaşaması gerektiğinin bir işaretidir.

Kahve Falında Ters T Harfi Görmek Ne Anlama Gelir?falda ters t harfi görmek

Falda ters t harfi görmek, fal sahibinin veya yakınlarından birinin yaşadığı hastalığın sona ereceğinin şifa bulup, bir daha aynı dert ile karşılaşmayacağının da habercisidir. Kahve falında ters t harfi görmek, kişinin tanışacağı yeni bir insan sayesinde mutluluğu had safhada yaşayacağının hatta tabiri mümkünse kendini bulutlarda hissedeceği bir döneme gireceğinin göstergesidir. Fal sahibinin tanıştığı bu kişi gerek aşk olarak gerekse de dost ve arkadaşlık olarak yorumlanabilir. Eğer fal sahibi evli veya bir ilişkisi olan bir kişi ise tanışacağı bu yeni insan onu hayatın sıkıntılarından uzaklaştıracak olan bir dost, sırdaştır. Ancak fal sahibi bekâr veya ilişkisinde bir takım sıkıntılar yaşayan birisi ise, tanışacağı kimse onun için bir hayat arkadaşı yeni bir ilişkinin başlangıcı demektir. Falda çıkan ters t harfi, tanışılan bu kişi ile yepyeni mutluluklara adım atılacağını, hiç bilinmeyen farklı bir hayata göz açılacağını gösterir. Fincanda beliren ters t harfinin bir diğer yorumu ise hastalıklara şifadır.

Falda Ters T Harfi

Ters t harfi görmek falına bakılan kişinin kendisinin veya çok yakınlarından birisinin içinde bulunduğu sıkıntılı ve hastalıklı durum en kısa zamanda sona erecek demektir. Hiç beklemediği bir yerden veya birisi aracılığı ile gelen bu şifa kişinin stresli günlerini geride bırakacağının, uzun süredir beklediği iç huzura nihayet kavuşacağının işaretidir. Aynı zamanda ters t harfi aynı sıkıntılı günlerin ve sorunların bir kez daha yaşanmayacağını da müjdeler.

Kahve falında ters t harfi görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ters t harfi görmenin anlamı ve ters t harfi kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git