Kahve Falında Ters S Harfi Görmek

Kahve Falında Ters S Harfi Görmek
12 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.260 kez okundu.

Kahve falında ters s harfi görmek, hayatınızda meydana gelecek olan bir değişikliğin ifadesidir. Fal fincanında beliren s harfi bu değişikliğin çok sıkılıp, bunaldığınız bir anda, ani bir karar vererek yapacağınız şehir değişikliği olabileceğinin habercisi olduğu gibi hiç beklemediğiniz bir anda hayatınıza giren birisinin de işareti olabilir. Hayatınıza giren bu kişi tam da hayatınızın merkezinde kendine yer bularak, tıpkı s harfinin ters dönmesi gibi hayatınızı alt üst edecektir. Ancak bu olumsuz bir gelişme değil olumlu yönde ilerleyen bir durumdur.

Kahve Falında Ters S Harfi Görmek Ne Anlama Gelir?falda ters s harfi görmek

Falda ters s harfi görmek, bir diğer yoruma göre ise uzun süredir üzerinde düşünmekte olduğunuz bir konuda tıpkı bıçak gibi keskin ve ani bir karar vereceğinizi de gösterir. Ancak verdiğiniz bu karar doğrultusunda üzülen taraf siz olabilirsiniz. Dikkatli olmakta ve temkinli davranmakta yarar var. Aynı zamanda falda çıkan ters S harfi karar aşamasında iseniz, bir bilene veya fikirlerine önem verdiğiniz bir yakınınıza danışmanız konusunda uyarı niteliği taşıyor olabilir. Bunun yanı sıra falda beliren ters S harfi iş yaşamına yönelik yorum yapıldığında ismi S harfi ile başlayan veya isminde S harfi baskın olan bir kimse ile bir görüşme yapacağınızı ve bu görüşmenin sizin lehinize sonuçlanacağının da işaretidir. Bu görüşme sonrasında işe ihtiyacınız var ise işe alınabilir veya hali hazırda işiniz var ise, bir terfi sürprizi ile karşılaşabilirsiniz.

Falda Ters S Harfi

Ters s harfi görmek, aşk yaşamınızda partnerinizin ismi S harfi ile başlıyorsa bir takım küçük sorunlar yaşayabileceğinize işaret etmektedir. Ancak endişe etmenize gerek yok çünkü bu sıkıntılar, iki taraflı olarak inadınızı bir kenara bırakıp, karşılıklı empati kurduğunuz takdirde sona erdirebilecek olan problemlerdir.

Kahve falında ters s harfi görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ters s harfi görmenin anlamı ve ters s harfi kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git