Kahve Falında Ters R Harfi Görmek

Kahve Falında Ters R Harfi Görmek
21 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.309 kez okundu.

Kahve falında ters r harfi görmek, yapacağınız işlerinizin kalıcı olacağına, sizler için daha çok hayırlı ve iyi işlere yöneldiğinizi yorumlanmaktadır. Uzun zamandan beri tedavi olduğunuz hastalığınızdan olumlu bir yanıt alacağınıza ve eskiden yaptığınız tüm sevdiklerinizi tekrar yapacağınız kadar iyi olacağınıza tabir edilir. Hastalığınızı atlayarak yeni hayatınızda yepyeni yenilikler yapacağınızı simgelemektedir. Fal sahibi sağlık açısından iyi haberler alacağı bir dönemde demektir.

Kahve Falında Ters R Harfi Görmek Ne Anlama Gelir?falda ters r harfi görmek

Falda ters r harfi görmek, oldukça çalışkan biri olduğunuzu ve çevrenizde sözünüzü sonuna kadar geçirmeyi başardığınız insanların olduğuna tabir edilir. Ekipçe sürekli çalışmakta olduğunuz insanlarla rahat ve güzel günler yaşayacağınıza ve bu insanlarla sizi oldukça çok mutlu edecek olaylar yaşayacağınıza işaret eder. İş hayatınızda bir hayli verimli ve bereketli dönemlere gireceğinize ve bu sayede de el atmış olduğunuz işlerden dolayı mevkinizin yükseleceğine yorumlanılır. Şayet falda gördüğünüz ters R harfi fincanın tabanına yakın bir yerdeyse, aranız bozuk olan bir takım kişilerle anlaşmaya varacağınıza ve aranız düzeldiğinde ise aileler arasında hayırlı bir evliliğin gerçekleşeceğine yorumlanır. Kahve falında ters R harfi görmek, uzun zamandan beri beklediğiniz bir maceraya gireceğinize ve bu maceradan dolayı çok başarılar elde edeceğinize veya macerada hiçbir beklemediğiniz bir şekilde bir sürprizle karşılaşacağınıza, çok mutlu olacağınız günleri müjdelemektedir. Ters R harfi, çok kalın bir şekilde fincanda şekillenmişse, size güvenen arkadaşlarınızın çoğalacağınıza ve etrafınızdaki tüm insanlara karşı çok çok dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanmaktadır. Aşk hayatınızda tutkulu bir döneme gireceğinize ve partnerinize daha önceden hiç yapmadığınız bir şeyi yapmak için oldukça kalabalık birilerinden yardım alacağınıza delalet etmektedir. Hayatınızda yada içinizi oldukça fazla sıkan durumları ortadan kaldırmak için çabalamanız sonucunda olumlu şeylerle karşılaşacağınıza işaret etmektedir.

Ters r harfi görmek, yakın dostlarınız ile aranızda olan samimiyetin daha da pekişeceğine ve birbirinize daha da kenetleneceğiniz güzel günler yaşayacağınıza tabir edilir. Uzun zamandan beri kafanızı karıştıran bir olaydan dolayı ailenizden yada çevrenizden akıl alacağınızı göstermektedir.

Kahve falında ters r harfi görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ters r harfi görmenin anlamı ve ters r harfi kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git