Kahve Falında Ters P Harfi Görmek

Kahve Falında Ters P Harfi Görmek
21 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 987 kez okundu.

Kahve falında ters pharfi görmek maddi bir kazançla yorumlanır. Fal fincanında ters p çıkan kimsenin bir kaç vakte kadar bir yerden maddi kazanç elde edeceği anlamına gelir. Ayrıca ters P görmek kişinin yaptığı işin dışında karşısına bir fırsat çıkacağı ve bu fırsat sayesinde kendisini çok ferahlatacak bir kazanç elde edeceği söylenir. Bir kimsenin falında ters p harfi çıkmışsa yakın zamanda gelecek teklif ve anlaşmalara açık olmalı kar kapılarını dikkatli kollamalıdır.

Kahve Falında Ters P Harfi Görmek Ne Anlama Gelir?falda ters p harfi görmek

Falda ters p harfi görmek demek kazançlı bir işin kapıda olduğu anlamına gelir bu iş neticesinde para yada bir mal sahibi olunacaktır. Hiç beklenmedik bir yerden gelecek olan bu yatırım fırsatı fal sahibini feraha ve düzlüğe çıkaracaktır. Falında ters P olan kimse için çok şanslı olduğu söylenebilir. Fakat bu kişilerin şansları etraflarında ki bazı kem gözler tarafından bağlanmıştır. art niyeetli insanlardan uzak durmak işlerinin ve kısmetlerinin yeniden açılmasını sağlayacaktır. Ellerini attıkları her işi başarabilecek, giriştikleri her işte işleri kendiliğinden yürüyecek kadar şanslı olan bu kimseler etraflarından çok fazla nazar almaktadırlar bu yüzden de bu şansları bağlı kalır hep.

Falda Ters P Harfi

Ters p harfi görmek fal sahibinin gözünü açık tutması gerektiğini, ayağına gelecek olan fırsatları tepmemesi gerektiğini vurgular. Çünkü yakın zamanda açılacak bir kapı başına talih kuşu konmasını sağlayacaktır. hayatının geri kalanını refah ve bolluk içerisinde geçirmesine yarayacak olan bu fırsat eğer değerlendirilmezse ikinci bir şans kesinlikle olmayacaktır.

Kahve falında ters p harfi görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ters p harfi görmenin anlamı ve ters p harfi kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git