Kahve Falında Ters O Harfi Görmek

Kahve Falında Ters O Harfi Görmek
16 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.074 kez okundu.

Kahve falında ters o harfi görmek, yakın çevrenizde bulunan hamile bir bayanın sağlıklı bir doğum yapacağına işaret etmektedir. Fal fincanında belirdiği konuma göre yapacağı doğumun zamanı hakkında yorum yapılabilir. Aynı zamanda O harfinin yanında beliren simgeler sayesinde bebeğin cinsiyeti ile ilgili yorumlar da yapılabilir. Aynı zamanda ters O harfi iş yaşamınızda uzun süredir beklediğiniz terfi haberini de alacağınızın ve başarılarınızın kat kat artarak yeni başarılara kapı aralayacağının da habercisidir.

Kahve Falında Ters O Harfi Görmek Ne Anlama Gelir?falda ters o harfi görmek

Falda ters o harfi görmek, belki de yıllardır gösterdiğiniz emek ve çabaların sonucunu alacağınızı, iş hayatında kazandığınız başarılar sayesinde beklediğiniz terfi müjdesini duyacağınızı gösterir. Aynı zamanda bu terfi başka başarılara da kapı aralayacak, gerek maddi durumunuzda düzelmeler gerekse de aile yaşamında huzur ve mutluluk olarak size geri dönüş yapacaktır. Ayrıca ters duran O harfi sizin her konuda fikirlerine önem verilen, çevresi tarafından sevilip, saygı duyulan bir kişi olduğunuzu gösterir. Bu özellikleriniz ile gerek ailesi tarafından gerekse de yakın çevresi tarafından sürekli anılan, aranılan bir kişisiniz demektir.

Falda Ters O Harfi

Ters o harfi görmek fincandaki konumuna göre de yorumlanabilir. Bunun yanı sıra fincanda oluşan ters O harfi, yakın çevrenizde hamile olan bir bayanın varlığına işaret eder. Bu bayanın fincanda beliren ters O harfinin konumuna göre doğum zamanına yönelik az çok tahmin yapılabilir. Örneğin, ters duran O harfi fincanın alt kısmına yakın ise daha doğuma çok var demektir. Ters O harfi fincanın üst kısmına ne kadar yakınsa o kadar yakın zamanda ve sağlıklı bir doğum gerçekleşecektir. Aynı zamanda O harfi çok baskın bir şekilde ise, bu doğacak olan çocuğun da baskın bir karakterde olacağını gösterir. Ters O harfi silik olarak belirmiş ise, bu çocuğun itilip kakılan, çekingen bir birey olacağını gösterir.

Kahve falında ters o harfi görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ters o harfi görmenin anlamı ve ters o harfi kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git