Kahve Falında Ters N Harfi Görmek

Kahve Falında Ters N Harfi Görmek
15 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.346 kez okundu.

Kahve falında ters n harfi görmek, uzun zamandan beri beklediğiniz bir kişiye kavuşacağınıza tabir edilirken diğer yandan da falınızda tutmuş olduğunuz dileğinizin gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır. Özellikle fal sahibinin çevresinde n harfi diye biri ile hayırlı bir evliliğe imza atacağına veya ailesinden hamile olan bir kişinin çocuğuna n harfinde bir isim koyacağına da işaret etmektedir.

Kahve Falında Ters N Harfi Görmek Ne Anlama Gelir?falda ters n harfi görmek

Falda ters n harfi görmek yeni girmiş olduğunuz işte çok istediğiniz makama ya da mevkiye yükselmek için çok çaba zarf etmeniz gerektiği ve özellikle her konuda patronun gözüne girebilmek işinize dört elle sarılmanız gerektiğini göstermektedir. Falda karşınıza çıkan ters n harfi, hayatınızda yoluna gitmeyen ve sürekli aksiliklerle karşılaşmış olduğunuz günlerin sona erdiğini, bundan sonra çok güzel bir hayatın sizleri beklediğine işaret etmektedir. Ailenizin içinde hasta olan veya uzun zamandan beri ciddi bir hastalıkla boğuşan kişinin, uzaktan yardımsever bir kişinin desteği ile ayağa kalkacağına ve eski sıhhatine kavuşacağına yorumlanmaktadır. Ayrıca da uzun zamandan beri hayalini ve planını kurmuş olduğunuz dünya turunun, çok sevdiğinizi değer verdiğiniz bir kişi tarafından hiç düşünmeden gerçekleştirmek için sizlere yardımda bulunacağına delalet eder.
Kahve falında ters n harfi görmek çoğunlukla hayırlı işlere ve eve girecek olan rızka tabir edilir. Kısa bir süre sonra tanışacağınız ve baş harfi n olan birine sırılsıklam aşık olacaksınız.

Falda Ters N Harfi

Ters n harfi görmek yeni gireceğiniz işte baş harfi n olan biri zorlandığınız her konuda yardımınıza koşacak demektir. Falda görülen ters n harfi çok kısa bir süre sonra n harfi ile ilişkili bir yere gidileceğine delalet eder. Ayrıca falda ters görülen N harfi birini üzdüğünüze de işaret eder. Kırmış olduğunuz bu kişiden özür dileyerek hatanızı düzeltmeniz gerektiğine işaret.

Kahve falında ters n harfi görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ters n harfi görmenin anlamı ve ters n harfi kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git