Kahve Falında Ters Hilal Görmek

Kahve Falında Ters Hilal Görmek
14 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.649 kez okundu.

Kahve falında ters hilal görmek yakında hayatınıza hiç beklemediğiniz bir yerden bir yenilik girecek diye yorumlanır genellikle hilal şekli güzel haberlere işaret eder. Yani fal sahibi için eskisinden daha güzel günler görünüyor. Her zaman yalnızlık içinde ve bir karamsarlık yaşayan fal sahibi artık daha fazla mutluluğu hak ettiğini anlayacak bunun için kendini daha fazla hayattan soyutlamayacak . Uzun zamandır emek verdiği bir işin güzel sonuçlanmadığını görecek ve tabiri caizse tuttuğunu koparak . Her ne kadar kişiliğinin bunu yansıtmadığını düşünse de bunun böyle devam etmeyeceğini anlayacak ve daha çok çaba gösteren biri olacak.

Kahve Falında Ters Hilal Görmek Ne Anlama Gelir?falda ters hilal görmek

Falda ters hilal görmek fal sahibinin sıkıntılarından onu zora sokan maddi problemlerinden arınacağına işaret eder. Yani, eski problemli günlerinizi geride bırakacaksınız ayrıca sağlıkla ilgili yaşadığınız ufak tefek sorunlar varsa bunlar da ger,de kalacak ve daha rahat bir hayata adım atacaksınız.

Kahve falında ters hilal görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ters hilal görmenin anlamı ve ters hilal kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git