Kahve Falında Ters G Harfi Görmek

Kahve Falında Ters G Harfi Görmek
11 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 911 kez okundu.

Kahve falında ters G harfi görmek ne demektir açıklamasını yapmadan önce küçük bir detayı belirtelim. Burada bahsi geçen G fal fincanında büyük harfle yazımıdır. Küçük “g” harfi ile “9” arasında ki benzerlikten ötürü genellikle ters 9 olarak tabir edilir. “G” olarak yorumlanması için büyük harfle çıkmış olması gerekmektedir.

Kahve Falında Ters G Harfi Görmek Ne Anlama Gelir?falda ters g harfi görmek

Falda ters G harfi görmek aşk ile yorumlanır. Falında ters G gören kişi şayet bekar ise bir aşka yelken açacağı anlamına gelir. Hayatında birisi var ise bile bu kişiden bir sebeple ayrılacağı ve yakın zamanda büyük bir aşkla karşı karşıya kalacağı ile yorumlanır. Falında ters G çıkan kimse yeni tanışacağı birine gönlünü kaptıracak ve bu kişi için her şeyden vazgeçmeyi göze alacak. Fincanda ters G görmek evli bir kimse için ise aşklarının yeniden tazelenmesi anlamına gelmektedir. Özellikle arası bozuk bir çiftin yeniden aralarının düzeleceği birbirlerine yeniden aşık olacakları ve aşklarını tazeleyecekleri anlamına gelir. Başlarından geçecek herhangi bir olay neticesinde yada bir ayrılık durumunda birbirlerine karşı olan duyguları yeniden canlanacak ve bunun neticesinde yeniden aşık olup mutlu günlerine geri döneceklerdir.

Falda Ters G Harfi Görmek

Ters G harfi görmek ilişkilerde mutluluğu temsil eder. Ters çıkan pek çok simge olumsuzluğa işaret ederken ters G olumlu bir anlam taşır. Sevgi ve aşkı sembolize eder. Eğer falınızda ters G çıkmış ise kapılarınızı açık tutun ve mutluluğun kalbinize girmesine izin verin çünkü gelecek olan aşktan kaçmanıza imkan yok.

Kahve falında ters G harfi görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ters G harfi görmenin anlamı ve ters G harfi kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git