Kahve Falında Ters F Harfi Görmek

Kahve Falında Ters F Harfi Görmek
5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.994 kez okundu.

Kahve falında ters F görmek fal sahibinin uzun zamandır uğruna mücadele ettiği ve elde etmek istediği bir şeyi ne yazık ki elde edemeyeceği, emeklerinin boşa çıkacağı anlamına gelir. Sahip olmak istediği bir mal yada başarmak istediği herhangi bir iş olabilir bu.

Kahve Falında Ters F Harfi Görmek Ne Anlama Gelir?falda ters f harfi görmek

Falda ters F harfi görmek fal sahibinin güvendiği biri tarafından ihanete uğrayıp çok çabalar sarf ettiği bir iş konusunda hayal kırıklığı ve yenilgiye uğratılacağı anlamına gelir. Ters F genel olarak çabaların boşa çıkması anlamını taşır. Bunun yanı sıra ters F yakın zamanda yaşanacak ekonomik bir sıkıntıya işaret edebilir. Genellikle etrafındaki şekiller ve gölgelere göre daha net yorumlanır. Örneğin eğer ters F siyah bir alanda açık renk olarak görülüyorsa bu para sıkıntısına düşüp bir süre darlanacağına işarettir. Eğer etraf aydınlıksa koyu renk bir F varsa o zamanda bu falda maddi olarak bir zararın olmadığı aydınlık ve ferah olduğu ama manevi olarak boşa çıkan çabaların hayal kırıklığının yaşanacağı anlamına gelir.

Falda Ters F Harfi

Ters F harfi görmek aynı zamanda isminin içerisinde F harfi olan biri ile tanışılacağına ve bu tanışmanın ilk başta kavgalı başlayıp zamanla güzel bir dostluğa ve hatta karşı cins ise aşka dönüşebileceği anlamına gelir. Bu tanışmada taraflar ilk başta birbirlerinden hiç haz etmezken mecburi olarak bulunacakları ortak ortamlar nedeniyle zamanla birbirlerini tanıyacak birbirlerine ısınıp yakınlaşacaklardır.

Kahve falında ters f harfi görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ters f harfi görmenin anlamı ve ters f harfi kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git