Kahve Falında Ters Ev Görmek

Kahve Falında Ters Ev Görmek
20 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.619 kez okundu.

Kahve falında ters ev görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır ve evin fincanın içindeki konumuna bağlıdır. Ters ev sembolü eğer fincanın dibinde iri bir şekilde çıkmışsa falda görülen figür fal baktıran kişinin tüm ailesini ilgilendiren önemli olayların gerçekleşeceğine delalet etmekte. Eğer ters ev şekli kahve fincanının kulp kısmında belirmişse fal baktıran kişinin yakın arkadaşlarıyla birlikte eve çıkacağına işaret etmekte. İşinizden dolayı yeni bir kente taşınacak ve bu kentte yeni edineceğiniz arkadaşlarla eğlence dolu bir dönem yaşayacak. Eğer fal baktıran kişi evli ise eşi iş seyahatine çıkacaktır.

Kahve Falında Ters Ev Görmek Ne Anlama Gelir?falda ters ev görmek

Falda ters ev görmek diğer bir yorumu ile fal baktıran kişinin çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu işi gerçekleştireceğini gösterir. Eğer fincanda görülen ters evin kapı kısmı yok ise hayaline kavuşmak için biraz daha sabırlı olmazı gerekecek. Fal sahibi çok yakın bir zamanda çevresinin baskısına dayanamayarak mantıklı bir evliliğin adımını atacak ve bu evlilik zaman geçtikçe güzel bir aşka dönüşecek.

Kahve falında ters ev görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ters ev görmenin anlamı ve ters ev kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git