Kahve Falında Ters Dönmüş Bebek Görmek

Kahve Falında Ters Dönmüş Bebek Görmek
20 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.713 kez okundu.

Kahve falında ters dönmüş bebek görmek şanslı ve sürpriz dolu bir dönemin fal sahibini beklediğinin göstergesidir. Hakkınızda ileri geri konuşan kişilerin gerçek yüzlerini görecek ve güvendiğiniz insanların bu tutumlarından dolayı biraz kırılacaksınız haliyle. Sizin hakkınızda uydurulan sözleri duyana kadar geçen süre boyunca bir takım olumsuzluklar hayatınızda kendini gösterecektir. Çevrenizdeki kişilere karşı daha dikkatli ve temkinli olmanız gerek. Gerçek dostlarınızın ve düşmanlarınızın kim olduğunu iyi anlamanız gerek. Bu konuda oldukça dikkatli olmanız gerekir. Özel hayatınızda ise önemli bir konunun sizi beklediğini ve ortaya çıkacak bu konuyla ilgili ilişkiniz, aşkınız daha da alevlenecektir.

Kahve Falında Ters Dönmüş Bebek Ne Anlama Gelir?falda ters dönmüş bebek görmek

Falda ters dönmüş bebek görmek işinizde beklediğiniz mevkiye geleceğinize delalet eder. Arzu ettiğiniz mevkiye gelmek için çok fazla gayret etmeniz gerekli. Özellikle çok sevdiğiniz bir kişiden duymak istediklerinizi duyup ve çok mutlu olabileceğiniz günlerin yaklaştığına tabir edilir.

Kahve falında ters dönmüş bebek görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ters dönmüş bebek görmenin anlamı ve ters dönmüş bebek kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git