Kahve Falında Ters Bebek Görmek

Kahve Falında Ters Bebek Görmek
14 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 947 kez okundu.

Kahve falında ters bebek görmek, uğursuzluğun ve şanssızlığın simgesidir. Arkanızdan konuşan dost sandığınız düşmanların bir konuda sizin hakkınızdaki görüşleri ortaya çıkacaktır. Fal sahibi bunun farkında olarak düşmanlarını görecektir. Ama Bu konuşmaları görene kadar başınıza işler açacak kadar konuşacak olan bu düşmanları öğrenince çok şaşıracaksınız. İnsanları tanıyamadığınızı görecek ve artık arkadaşlarınızı daha dikkatli bir şekilde seçeceksiniz. Bu durum sizin için iyi olacak ama bu süre boyunca düşmanlarınızın neler söylediğini öğrenecek ve üzüleceksiniz. Bu süreç biraz uzun zaman alacak fakat daha sonra düzeleceksiniz. Aşk hayatınızda ise, büyük bir problemin geldiğini, bu problemin de ilişkinizi tehlikeye götürdüğünü göreceksiniz. Bu problem ya büyük bir kavgaya götürecek ya da ayrılığa.

Kahve Falında Ters Bebek Görmek Ne Anlam Gelir?falda ters bebek görmek

Falda ters bebek görmek, kariyerinizde istediğiniz noktaya beklediğiniz zaman gelemeyeceğinizi göstermektedir. İstediğiniz noktaya gelmek biraz zaman alacak ve daha çok çalışıp daha çok gayret etmeniz gerekecektir.

Kahve falında ters bebek görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ters bebek görmenin anlamı ve ters bebek kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git